Strona główna
opoka.org.pl
2024-06-06 07:07
KWK

Rekolekcyjne spotkanie młodych

Zapraszamy na Max Festiwal - rekolekcyjne spotkanie młodych | 11-15 Lipca | Niepokalanów

Jako organizatorzy Max Festiwalu – rekolekcyjnego spotkania skierowanego do Młodych, chcemy Was zaprosić do uczestnictwa w tegorocznych rekolekcjach, które odbędą się w dniach 11 – 15 lipca 2024 roku w Niepokalanowie. Tematem spotkania będzie: „Słucham. Wierzę. Myślę.” Chcemy dotrzeć do jak największego grona osób, które będą mogły skorzystać z tego szczególnego czasu.

Max Festiwal to wydarzenie, w trakcie którego chcemy pomóc młodym ludziom spotkać się z żywym Bogiem. Wspomaga nas w tym wszystkim Niepokalana – to Ona jest patronką naszego dzieła. Jest to czas spotkania z Jezusem w Eucharystii, słowie Bożym i adoracji, rozmów i spotkań z rówieśnikami oraz animatorami. W trakcie Max Festiwalu odbywają się koncerty i zabawy, a także spotkania z ciekawymi gośćmi m. in. Aktor Marcin Kwaśny, Marcin Perłowski - dyrektor Centrum Życia i Rodziny czy franciszkański zespół Pokój i Dobro. Ich świadectwo może być dla Młodych inspiracją u progu dorosłego życia.

Zależy nam, by przyciągnąć jak najwięcej młodych serc do Boga przez Niepokalaną – tak, jak chciał tego św. Maksymilian M. Kolbe. Dlatego liczymy na Waszą pomoc – podzielcie się informacją o Max Festiwalu z Waszymi znajomymi, wychowankami, udostępnijcie na portalach społecznościowych, stronie stronie parafii lub organizujcie wyjazd dla młodzieży, by mogli spędzić czas z Bogiem i rówieśnikami i przekonać się, że wiara ma radosne oblicze.

W razie pytań odnośnie tego wydarzenia, chętnie udzielimy odpowiedzi. Poniżej znajdują się linki, które pomogą w bliższym zapoznaniu się z Max Festiwalem i naszą działalnością.

www.facebook.com/MaxFestiwal

www.instagram.com/maxfestiwal/

www.youtube.com/@MaxFestiwal

Program spotkania: https://maxfestiwal.pl/#podstawowe-info

Link do Spotu: https://www.youtube.com/watch?v=w3O0NG2JcVs&t=3s


Pozdrawiamy!

Organizatorzy Max Festiwalu. 


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2024-05-27 08:26:26
miniaturka

Wolni. Podróż do wnętrza

Od 31 maja w polskich kinach będzie można zobaczyć film
2024-06-03 09:18:30
miniaturka

Polskie dzieci w krainie ognia i lodu

Na co dzień chodzą do szkół islandzkich, w soboty uczą się języka polskiego w Szkole Polskiej im. Jana Pawła II przy Ambasadzie RP w Reykjavíku. Placówka umożliwia prawie 200 polskim dzieciom w Islandii udział w różnorodnych inicjatywach poświęconych kulturze i historii Polski. „Dzieci są wszędzie takie same, zawsze ciekawe wszystkiego” – mówi dyrektor Szkoły Polskiej s. Beata Ciszewska MChR. 1 czerwca obchodzimy Dzień Dziecka.
2024-06-05 08:12:34
miniaturka

Odbyło się zebranie Komisji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów KEP

W Warszawie obradowała Komisja ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów Konferencji Episkopatu Polski
2024-06-08 00:11:21
miniaturka

W Warszawie obradowały osoby odpowiedzialne za duszpasterstwa specjalistyczne

W Centrum Charytatywno-Edukacyjnym Caritas Polska w Warszawie odbyło się spotkanie osób odpowiedzialnych za duszpasterstwa specjalistyczne, przedstawicieli Konferencji Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich oraz Żeńskich Zgromadzeń Zakonnych, Klasztorów Kontemplacyjnych i Instytutów Świeckich.
2024-06-08 00:14:56
miniaturka

W Głębinowie obradowała Komisja Duszpasterstwa KEP

W dniach 5-6 czerwca, w Głębinowie w diecezji opolskiej, odbyło się posiedzenie Komisji Duszpasterstwa KEP
2024-06-11 20:06:47
miniaturka

Stanowisko Komisji Duszpasterstwa KEP

w sprawie planowanych zmian ustawy o handlu w niedzielę