Strona główna
opoka.org.pl
2018-01-26 12:07
Armia Dzieci

Maria Vadia w Lublinie | 23 - 25 lutego - Weekendowa Szkoła Ducha Świętego

Będzie też dr Anna Saj, Armia Dzieci. Organizatorem jest ICPE POLSKA.

[WIZJA] Jezus obiecał, że wyśle nam pomocnika, który nas wszystkiego nauczy. Naszym zadaniem jest współpraca z Nim. Jezus na ziemi był w pełni człowiekiem i wszystko co robił robił właśnie dlatego, że współpracował z Duchem Świętym.

Nie ważne ile masz lat i co robisz w życiu. Zgodnie z obietnicą, możesz czynić takie dzieła jak On, a nawet większe (J 14,12). Na Szkole Ducha Świętego możesz się nauczyć współpracować z Duchem Świętym. Bądź pewny, że wyjedziesz zbudowany, zachęcony i pocieszony. Czekamy na Ciebie!

[KIEDY?]  23 - 25 lutego 2018 

[GDZIE?] Hotel Focus C.K., Lublin, ul. Warszawska 109 

[MARIA VADIA] Od lat zaangażowana jest w posługę w odnowie charyzmatycznej oraz w działalność stowarzyszenia Magnificat. Urodziła się na Kubie, skąd jej rodzina zmuszona była wyemigrować do Stanów Zjednoczonych na skutek prześladowań. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie. Jest matką czwórki dorosłych dzieci - trzech synów i jednej córki. 

Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej.

Uwielbienie i posługę dla dzieci poprowadzi: http://armiadzieci.pl

[ZAPISZ SIĘ] na rekolekcje https://szkoladucha.pl/szkola-ducha-swietego

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy