Strona główna
opoka.org.pl
2018-01-26 11:58
Armia Dzieci

Maria Vadia w Grudziądzu | 9-11 lutego - Weekendowa Szkoła Prorocza

Będzie też dr Anna Saj, Armia Dzieci. Organizatorzy to ICPE POLSKA i lokalne parafie.

[WIZJA] Bóg nieustannie do nas mówi i pragnie być z nami w stałym kontakcie. Naszym zadaniem jest słuchanie Jego głosu. Powinniśmy nasze decyzje konsultować z Duchem Świętym, aby wypełniać Jego plan, tak jak robił to Jezus.

Św. Paweł mówi, że ludzie Duchowi myślą o sprawach Ducha. Dlatego tak ważne jest, żeby umieć słuchać Ducha Świętego. Nie ważne ile masz lat i co robisz w życiu. Słuchanie Boga jest łatwiejsze niż myślisz! Możesz się tego nauczyć na Szkole Proroczej. Bądź pewny, że wyjedziesz z niej zbudowany, zachęcony i pocieszony. Czekamy na Ciebie!

[KIEDY?]  9 - 11 lutego 2018

[GDZIE?]  Szkolna Hala Sportowa, Grudziądz, ul. Droga Mazurska 2 (dzielnica Mniszek)


[MARIA VADIA] Od lat zaangażowana jest w posługę w odnowie charyzmatycznej oraz w działalność stowarzyszenia Magnificat. Urodziła się na Kubie, skąd jej rodzina zmuszona była wyemigrować do Stanów Zjednoczonych na skutek prześladowań. Obecnie mieszka w Miami na Florydzie. Jest matką czwórki dorosłych dzieci - trzech synów i jednej córki.

Maria jest świecką misjonarką Afryki, gdzie założyła oddział Magnificatu w Ugandzie. Prowadzi również regularną posługę w więzieniu dla kobiet, organizuje konferencje odnowy charyzmatycznej.

Uwielbienie i posługę dla dzieci poprowadzi: http://armiadzieci.pl

[ZAPISZ SIĘ] na rekolekcje https://szkoladucha.pl/szkola-prorocza

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy