Strona główna
opoka.org.pl
2018-04-07 20:55
Ewa Aniela Jerzyło

Biegnij,licytuj,upiecz ciasto,przynieś i pomóż dzieciom!

Już jutro (8 kwietnia) o godz.12.00 w Parku Miejskim odbędzie się po raz czwarty Kolorowy Piski Bieg Charytatywny. Głównym celem wydarzenia jest pomoc dzieciom.Organizatorem wydarzenia jest Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu.

Autor/źródło: MG

  Jak informuje koordynator biegu - Magda Gentek na przybyłych gości i wszystkich mieszkańców Pisza będzie czekało mnóstwo atrakcji m.in. koncerty - zespół Mario,Help Rock i The Sick Rabbits.

"Zachęcamy gorąco do udziału w aukcji. Mamy nadzieję, że wiele osób odpowie na nasze zaproszenie i weźmie udział w licytacji. Wisienką na torcie będzie licytacja piłki z podpisami siatkarzy" - dodaje pani Magda.

Pomóc można na wiele sposób uczestnicząc w biegu po wcześniejszym wykupieniu odpowiedniego pakietu,przekazując rzeczy na licytacje,uczestnicząc w aukcji,czy nawet przynosząc ciasto przez siebie upieczone.

"Na chwilę obecną ma być około 500 zawodników, a pogoda ma rozpieszczać uczestników wydarzenia" - informuje koordynator biegu.

Miejmy nadzieję,że pogoda dopisze i frekwencja dopisze. 

Więcej na temat całej akcji tutaj.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-04-07 17:29:38
miniaturka

Papież do młodzieży z Brescii: żyjcie na miarę marzeń Jezusa

Pan Jezus na poważnie traktuje nasze modlitwy i jeśli Mu zaufamy otworzy przed nami nowe, zdumiewające doświadczenia – mówił Franciszek do pielgrzymki młodzieży z północnowłoskiej diecezji Brescia.
2018-04-07 17:32:07
miniaturka

Papież: mówcie o Jezusie szczególnie ubogim

„Zdecydowana większość ubogich otwarta jest na wiarę; potrzebują Boga, a nieokazywanie im duchowej uwagi jest wielką dyskryminacją: «Opcja preferencyjna na rzecz ubogich musi głównie przyjąć formę uprzywilejowanej i priorytetowej opieki duchowej» (Evangelii gaudium, 200)”
2018-04-07 17:32:59
miniaturka

Papież: największa wolność to pozwolić kierować się Duchowi Świętemu

Zachęcam was, abyście zawsze wsłuchiwali się w głos Ducha Świętego, ponieważ nie ma większe wolności od tej, jak pozostawać pod Jego kierownictwem i pozwalać Mu, aby oświecał i prowadził nas tam, gdzie zechce – mówił Papież do członków Wspólnoty Emmanuel.
2018-04-07 22:46:17
miniaturka

Praga: 18. Marsz dla życia

Po raz 18. odbył się wczoraj w stolicy Czech, w Pradze, „Marsz dla życia”.
2018-04-07 22:53:49
miniaturka

Spotkanie misjonarzy miłosierdzia

W Watykanie rozpoczęło się spotkanie misjonarzy miłosierdzia.
2018-04-07 23:31:34
miniaturka

Jasna Góra: pielgrzymka obrońców życia

Dziękczynienie za zatrzymanie w naszej Ojczyźnie postępów kultury śmierci i wprowadzanie polityki społecznej służącej życiu i rodzinie oraz modlitwa o wzmocnienie polskiego prawa chroniącego życie, to główne intencje 38. Pielgrzymki Obrońców Życia na Jasnej Górze.