Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-11-14 10:00
Monika Sztukiewicz

Serce, które odmieniło los ludzkości

Co kryje się za Sercem Jezusa i do czego nas Ono prowadzi?

"Duchowość Serca", tak nazywa się najnowsza seria poświęcona duchowości Serca Jezusa. Utworzyły ją siostry ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa (Sacré Coeur). Wprowadzają nas w głębie Serca, które zmieniło bieg historii świata i totalnie odmieniło życie ludzi. Pomagają nam swoim świadectwem i swoją wiedzą odkryć, co tak naprawdę się za Nim kryje. 

Ktoś mógłby powiedzieć - po co mam słuchać wypowiedzi sióstr zakonnych, skoro one niewiele wiedzą o życiu siedząc w zakonie? A no może właśnie dlatego, żeby odkryć, że to cudowne, mądre i otwarte na innych ludzi kobiety, które nie spędzają całego życia w zakonie, ale działają na różnych płaszczyznach w różnych miejscach. Mają w sobie mnóstwo Boga, miłości i radości do życia, które wykorzystają, aby głosić Ewangelię, pomagać innym i czynić świat piękniejszym. 

Co odcinek można dowiedzieć się wiele na temat siebie samego i Jezusa. Zagłębiając się w Jego Serce, poznajemy Go bardziej i jeszcze mocniej dostrzegamy Jego niesamowitość. 

W każdy pierwszy piątek miesiąca, na kanale "Siostry Sacre Coeur" na YouTube, będzie pojawiał się odcinek zagłębiający nas w duchowość Serca Jezusa i pomagający nam spojrzeć na Nie w inny, ciekawy sposób. Zachęcam do subskrybcji ich kanału oraz do obejrzenia tych krótkich filmików, które wiele uczą o życiu i Chrystusie. 

Dajmy zaskoczyć się Jezusowi i pozwólmy otulić się Jego miłości, ukazującej się w tej serii. 


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Jezus, miłość, siostry zakonne, YouTube, Serce Jezusa, nowość, Sacre Coeur