Strona główna
opoka.org.pl
2018-07-25 07:15
dr Marek Sobisz

Bezpieczne wakacje z PZU

Od soboty, 7 lipca, w nadmorskich i warmińskich kurortach trwa wielka akcja PZU promująca bezpieczeństwo podczas wakacji. Przez siedem kolejnych weekendów na dzieci i rodziców czeka mnóstwo atrakcji.

Autor/źródło: Grupa PZU

Tegoroczne lato nad Bałtykiem zapowiada się naprawdę gorąco. Wspólnie ze Słoneczną Stacją Polsatu pojawimy się w najpopularniejszych nadmorskich kurortach:


Ustka 28-29 lipca;

Kołobrzeg 04-05 sierpnia;

Świnoujście 11-12 sierpnia;

Międzyzdroje 18-19 sierpnia.


Specjalnie dla dzieci przygotowaliśmy Niestraszkową Strefę Dziecięcą, a w niej zabawy, karaoke, konkursy oraz warsztaty edukacyjne podczas których Niestraszki w formule zabawy i interakcji przekazywać będą dzieciom wiedzę z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Na głównej scenie Słonecznej Stacji nie zabraknie również bezpłatnych, edukacyjnych przedstawień „Przygody Niestraszków”.


– Chyba każde dziecko uważa, że wakacje to najlepszy czas w roku. Ale by przywieźć z nich same dobre wspomnienia, trzeba przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zresztą, warto o nich pamiętać nie tylko latem. Wspólnie z Niestraszkami uczymy bezpiecznych zachowań w najlepszej możliwej formie, czyli przez zabawę – mówi Dorota Macieja, członek zarządu PZU Życie.


W ramach akcji zapraszamy również do strefy PZU Zdrowie, w której będzie można zadbać o swoją formę fizyczną i zdrowy wypoczynek. Na urlopowiczów czekać będą specjaliści – dietetyk i dermatolog, którzy oprócz bezpłatnych porad przeprowadzą analizę składu ciała oraz badanie zmian skórnych. Dodatkowo, zachęcamy wszystkich do ćwiczeń fizycznych pod okiem naszych profesjonalnych instruktorów.


Relacje można oglądać w każdą niedzielę, od 15 lipca, na antenie Polsatu. Gospodarzami będzie energetyczny duet Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak. Powtórka programu będzie w soboty o godzinie 11:00 w Super Polsat.


Podczas akcji Bezpieczne lato PZU będzie zachęcać także społeczności lokalne oraz organizacje pozarządowe do włączenia się w projekt grantowy POMOC TO MOC.


W tegorocznej edycji naszej akcji wspieramy działania, które propagują zdrowy tryb życia i zwiększają bezpieczeństwo rodzin. Nabór inicjatyw prowadzony jest przez stronę www.pomoctomoc.pl. Ze swoim pomysłem zgłosić się mogą zarówno osoby fizyczne - we współpracy z lokalnymi organizacjami - jak i stowarzyszenia i fundacje. Czekamy na Wasze pomysły!Informacja prasowa Grupy PZU - Partnera Portalu OPOKA


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi: