Strona główna
opoka.org.pl
2020-06-21 13:10
El

Rekolekcje z Maryją - Matką poszukujących drogi

“Ty wszystko wiesz” – to rekolekcje dla kobiet z cyklu “Maryja – Matką poszukujących drogi”. Odbędą się od 26 do 28 czerwca w Niepokalanowie.

Zaproszenie na rekolekcje
Autor/źródło: Drabina Jakubowa

"Niepokalanów - Lasek to urokliwe miejsce niedaleko Warszawy, związane z o. Maksymilianem Marią Kolbe (niedaleko mieści się Sanktuarium) i z franciszkanami. W domu jest kaplica, na zewnątrz leśny park, gdzie można pomedytować albo odprawić Drogę Krzyżową czy Różaniec. W maju i czerwcu uroku dodaje śpiew ptaków i zapach kwiatów. To właśnie tam zapraszamy dziewczyny  i kobiety, które chcą w bliskości Maryi zastanowić się nad swoim życiem i pytać Pana Boga o to, co dalej" - podkreślają organizatorzy rekolekcji.  "Spotkajmy się przy sercu Maryi w urokliwym miejscu, gdzie w czerwcu jest wciąż maj – w Niepokalanowie koło Warszawy, a dokładniej w “Lasku” (Niepokalanów – Lasek, ul. Teresińska 32, Teresin) od 26 do 28 czerwca 2020 roku" - zachęcają.

Tym razem rekolekcje noszą tytuł: “Ty wszystko wiesz”. Poprowadzi je orionista ks. Marek Chrzanowski - kapłan, pisarz, poeta, znany rekolekcjonista, świadek Miłości Miłosiernej, której doświadczył w swoim życiu oraz Orioński Instytut Świecki.

W programie rekolekcji m.in. Msza św., adoracja, czas na modlitwę osobistą i czas na rozmowy - z kapłanem i między sobą. Organizatorzy zapewniają pokoje jednoosobowe.


Więcej informacji i zapisy —> rekolekcje.iso@gmail.com, tel.691323010


Zapraszamy na rekolekcje!

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2020-06-21 11:44:36
miniaturka

Prymas Polski do Oazy: świętość to nie jest tylko wolność od grzechu

Świętość to nie jest tylko wolność od grzechu. Nie chodzi o to, żeby nasze serce, nasze wnętrze było czyste i puste, bo pustka nie jest świętością. Dlatego nie pytaj o to, czego nie masz w sercu, ale zapytaj o to, co w nim masz – mówił do członków Ruchu Światło-Życie abp Wojciech Polak.
2020-06-21 12:26:27
miniaturka

Abp Skworc zachęca do modlitwy za przedsiębiorców

Zachęcam do modlitwy z przedsiębiorcami i za nich, aby mężnie podejmowali nowe wyzwania jakie niesie dynamicznie zmieniająca się sytuacja gospodarcza w skali lokalnej i globalnej – napisał Przewodniczący Komisji Duszpasterstwa KEP, metropolita katowicki abp Wiktor Skworc w apelu z okazji obchodzonego w Polsce 21 czerwca Dnia Przedsiębiorcy.
2020-06-21 13:04:31
miniaturka

Bp Jeż: zniesławienie, szydzenie i hejt – to nowe formy prześladowania za wiarę

„Zniesławienie, wyśmiewanie, opluwanie, szydzenie i tzw. hejt – to nowe formy prześladowania za wiarę i prawdę” - powiedział biskup tarnowski Andrzej Jeż podczas Diecezjalnego Święta Rodziny w Starym Sączu.
2020-06-21 15:39:27
miniaturka

Papież: bądźmy mężni i ufni w obliczu życiowych wyzwań

O przeciwnościach, które czekają na uczniów Chrystusa w dziele głoszenia Ewangelii mówił dzisiaj Papież Franciszek w rozważaniu przed modlitwą Anioł Pański.
2020-06-21 17:40:52
miniaturka

Papież: po pandemii powinniśmy być bardziej odpowiedzialni

Po modlitwie Anioł Pański Papież Franciszek zachęcił wszystkich do modlitwy na rzecz ochrony życia każdej istoty ludzkiej, zwłaszcza tych, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swojego kraju ze względu na wojnę i przemoc.
2020-06-21 18:13:03
miniaturka

Dzień Ojca w licheńskim sanktuarium

Za ojców, aby umocnieni słowem Bożym i przykładem św. Józefa, z odwagą podejmowali swoje obowiązki dla dobra swoich bliskich i chwały Bożej, modlono się dziś w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej w związku z przypadającym we wtorek, 23 czerwca, Dniem Ojca.