Strona główna
opoka.org.pl
2018-09-14 11:27
kz

Ostatnie chwile na udział w eko-konkursach!

Już tylko tydzień został do końca konkursów ekologicznych realizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej w ramach projektu "Młodzi dla Środowiska", zapraszamy do udziału!

Do wyboru są cztery tematy i zadania konkursowe:  

 

1 - "Energiczna maskotka" to indywidualny konkurs dla dzieci ze szkół podstawowych na wymyślenie i nazwanie maskotki, promującej energię odnawialną (biomasy, energię wiatru, słońca i geotermalną). 

 

2 - "Energia drzemie w komiksie" to indywidualny konkurs dla uczestników w wieku 13-15 lat na wykonanie komiksu na temat energii odnawialnej, promującego odnawialne źródła energii (biomasy, energię wiatru, słońca, wody, geotermalną). 

 

3 - "Dziecięce porady na dorosłych odpady" to grupowy konkurs dla uczniów w wieku 7-12 lat na wykonanie prac prezentujących instrukcję segregowania odpadów, rozumianą i stworzoną przez dzieci. 

 

4 - "Zatrzymaj rzekę w kadrze" to indywidualny konkurs fotograficzny na najciekawsze zdjęcia rzek, w dwóch kategoriach wiekowych: 7-11 i 12-15 lat. 

Atrakcyjne nagrody czekają! 

Szczegóły znajdziecie pod adresem: http://mlodzidlasrodowiska.pl/6/konkursy

Projekt „Młodzi dla środowiska” jest dofinansowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej. 


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy