Strona główna
opoka.org.pl
2018-09-14 11:50
AC / Salve TV

Jak przerwać krąg pretensji w małżeństwie?

Czym są pozytywne, a czym negatywne emocje? Jak przerwać zaklęty krąg pretensji w małżeństwie?

1. Emocje - jak sobie z nimi radzić? Jak wytrzymać emocje innych ludzi? Jak je prawidłowo nazwać? Czym są pozytywne, a czym negatywne emocje? Jak przerwać zaklęty krąg pretensji w małżeństwie?

- Współczesny człowiek najczęściej jest zestresowany, albo jest zmęczony, żeby mieć kontakt z drugą osobą i z tym, co dla mnie ważne w relacji z nią, potrzebujemy mieć kontakt ze swoimi emocjami - tłumaczyła ekspertka

Liczba rozwodów wciąż rośnie. Rodziny przeżywają kryzysy i nieporozumienia, które w większości wypadków są spowodowane brakiem lub błędną komunikacją. Strategia Ona&On to cykl, w którym Agnieszka Kozak, psycholog, terapeutka, coach, nauczyciel akademicki, trenerka biznesu zdradza strategię, jak przeciwstawić się tym trendom.

Wszystkie odcinki Ona&On znajdują się >>tutaj<<


źródło: Karolina Zaremba, Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-09-14 10:32:41
miniaturka

Papież: bądźcie święci, służąc ludowi dniem i nocą

Franciszek przypomniał hierarchom, aby w swoim posługiwaniu zawsze stawiali Boga w centrum, gdyż tylko On daje życie w obfitości.
2018-09-14 11:08:09
miniaturka

Papież Franciszek już niedługo spotka się z wiernymi w Wilnie

W dniach 22-23 września 2018 roku Ojciec Święty przybędzie na Litwę, gdzie spotka się z wiernymi oraz przedstawicielami władz i hierarchami Kościoła litewskiego.
2018-09-14 11:29:31
miniaturka

Ostatnie chwile na udział w eko-konkursach!

Już tylko tydzień został do końca konkursów ekologicznych realizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Drohiczyńskiej w ramach projektu "Młodzi dla Środowiska", zapraszamy do udziału!
2018-09-14 11:58:15
miniaturka

Olsztyn: o solidarności społecznej i zrównoważonym rozwoju w ramach Polonia Restituta

Ekologia, solidarność społeczna i zrównoważony rozwój - te zagadnienia będą przedmiotem dyskusji podczas konferencji zaplanowanej 24 września na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
2018-09-14 12:17:52
miniaturka

Papież modli się za Nikaraguę

Papież modli się o pojednanie i pokojowe, solidarne współistnienie dla Nikaragui. Zapewnił o tym w krótkim przesłaniu do prezydenta Daniela Ortegi z okazji przypadającego w najbliższą sobotę święta niepodległości.
2018-09-14 12:33:35
miniaturka

Św. Grzegorz Peradze – symbol przyjaźni polsko-gruzińskiej

Grzegorz Peradze: męczennik, teolog, pisarz i ekumenista – to temat konferencji, jaka odbyła się w środę 12 września w Papieskim Instytucie Orientalnym w Rzymie.