Strona główna
opoka.org.pl
2018-01-24 15:11
Karol Regulski

NewBorn Trio walentynkowy koncert i randka dla par w Dobrym Miejscu

Ramowy program wydarzenia: 19:00-20:20 koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek, 20:30-22:00 walentynkowa randka spotkanie z małżeństwem z FPR.pl

Oficjalny plakat
Autor/źródło: www.dobremiejsce.org

13 lutego (wtorek) 2018, godz. 19:00-20:30 koncert / 20:30-22:00 randka ze słodkim poczęstunkiem.


Bilety na koncert w cenie 30 zł / os. oraz na całość wydarzenia za 99 zł / para do nabycia on-line na stronie sklepu "Chrześcijańskie Granie". Stacjonarnie w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy sklepu "Chrześcijańskie Granie" oraz godzinę przed koncertem w dniu wydarzenia | www.chrzescijanskiegranie.pl

Na Aulę wpuszczamy publiczność od godz. 18:15.

Ramowy program wydarzenia:

19:00-20:20 koncert NewBorn Trio Małgorzaty Hutek

20:30-22:00 walentynkowa randka (słodki poczęstunek przy osobnych stolikach i nastrojowej muzyce) dla par, spotkanie z małżeństwem z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek.


Cena biletu koncertowego 30 zł os. / Cena za całość wydarzenia: 99 zł para.


Kto wystąpi?

NewBorn Trio
Hutek/Derlak/Kierpiec


"3 wspaniałe kobiety, 3 niezwyłke artystki, 3 charyzmatyczne osobowości sceniczne - NewBorn Trio to najnowszy projekt wokalistki i kompozytorki Małgorzaty Hutek.
Pianistka jazzowa Aga Derlak, wiolonczelistka Dominika Kierpiec-Kontny i wokalistka Małgorzata Hutek spotkały się razem, aby językiem jazzu i improwizacji dać wyraz swojej nowonarodzonej, świadomej kobiecości.
Artystki łączy przyjaźń, a różnią doświadczenia muzyczne. Każda z nich podążała własną drogą, lecz właśnie różnorodność i otwarcie na nowe środki muzycznego wyrazu świadczą o wyjątkowości zespołu.

Randka?

Podobnie jak przed rokiem po koncercie odbędzie się walentynkowa randka - słodki poczęstunek (ciasto/kawa/herbata/napoje chłodne i ciastka) w eleganckiej Sali Czerwonej Dobrego Miejsca (UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!) – będzie to wspaniała okazja do miłej rozmowy małżeńskiej / narzeczeńskiej (pary niezaręczone także zapraszamy!). Chętni będą mogli pogłębić rozmowę, korzystając z tematów zaproponowanych przez małżeństwo z Fundacji Pomoc Rodzinie z Łomianek. Będą z nami państwo Anna i Cezary Krupowie znani sprzed roku. Fundacja Pomoc Rodzinie założona przy Instytucie Studiów nad Rodzina od lat wdraża pionierskie "Programy na Miłość i Życie" służące rozwojowi relacji małżeńskich oraz warsztatowe kursy przygotowania do małżeństwa.  Działania te stanowią odpowiedź dla współczesnego człowieka, chrześcijanina, ale nie tylko na pytanie jak dbać o małżeństwo, jak je rozwijać by wbrew tendencji dzisiejszych czasów było trwałe, silne i dawało szczęście współmałżonkom.

Miejsce: Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. B Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki / wej. A, Jadalnia, sala czerwona.

Organizator:
Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Partnerzy:
Sklep Chrześcijańskie Granie, Fundacja Pomoc Rodzinie, catering Kaprys Kucharza

Patroni Medialni wydarzenia:
Radio Plus, KoncerTY.pl, Nasze Bielany, Droga, Tak Rodzinie, Wolnasobota.pl, Radio Emaus, KDM.pl, Fundacja Chrześcijańskie Granie, KMDM.pl, Deon.pl, Niedziela, SalveTV

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-01-24 14:27:09
miniaturka

Kurs „Nowe Życie” w Licheniu

Kurs Nowe Życie nadał sens i cel życia oraz przywrócił nadzieję wielu tysiącom osób na świecie. - mówił ks. Rafał Krauze MIC, opiekun duchowy wspólnoty „Ekipa dla Jezusa”, która poprowadziła kurs w Licheniu.
2018-01-24 14:49:29
miniaturka

Sprostowanie ws. powodów odwołania ks. Gancarczyka

Nieprawdziwa jest informacja jakoby za zmianami redaktora naczelnego „Gościa Niedzielnego” miała opowiadać się Nuncjatura Apostolska – powiedział ks. Paweł Rytel-Andrianik, rzecznik Konferencji Episkopatu Polski.
2018-01-24 15:06:01
miniaturka

Gniezno: trwa szkolenie dla formatorów i wychowawców seminaryjnych

Szeroko pojęta sfera psychoseksualna człowieka oraz przygotowanie przyszłych księży do bezpiecznej pracy z dziećmi i młodzieżą to główne tematy trwającego w Gnieźnie szkolenia dla wychowawców seminaryjnych.
2018-01-24 15:33:45
miniaturka

KUL: debata „Reformacja na ławie oskarżonych(?)”

„Reformacja na ławie oskarżonych(?). Debata po Jubileuszu” – to tytuł sesji naukowej, która odbyła się na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w ramach obchodów Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
2018-01-24 15:51:42
miniaturka

Kino dyskusyjne - "Miasto Duchów" na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych w Dobrym Miejscu

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi redemptorysta, teolog duchowości, publicysta i filmoznawca o. dr Marek Kotyński CSsR, PWTW.
2018-01-24 16:03:06
miniaturka
play

Misja: Niebo. Wspomnienie śp. Helenki Kmieć - transmisja online

Dziś mija 1. rocznica śmierci Helenki Kmieć. Zapraszamy na transmisję na żywo ze spotkania w Warszawie poświęconego pamięci tej wolontariuszki zamordowanej rok temu w Boliwii.