Strona główna
opoka.org.pl
2018-11-19 11:58
AC

Liczy się obecność. Nowy, wartościowy utwór Pawła Domagały znowu podbija serca!

Paweł Domagała, artysta o pięknych wartościach, radykalnie pokorny i radykalnie pewny siebie, podbija serca milionów słuchaczy. Kilka dni i już ponad 2 mln wyświetleń na youtube.com

Jak to się dzieje, że człowiek głoszący takie wartości jak wierność, miłość na zawsze, wiarę... podbija serca milionów ludzi? Czy to świadectwo na to, że... największa jest miłość? Utwór "Weź nie pytaj", o którym pisaliśmy na opoka.news w swoim czasie, zna już chyba każdy. Kiedy o nim pisaliśmy miał ponad 16 mln wyświetleń, a dziś ma ponad 64 mln. Czy nowy utwór pójdzie w jego ślady?

"Wystarczę ja" to kolejna piosenka z albumu Pawła Domagały "1984", który właśnie miał swoją premierę. To utwór o obecności. Każdy człowiek zmaga się z codziennymi trudnościami, ale łatwiej je pokonać, kiedy obok jest bliska osoba. To nie rzeczy są najważniejsze, nie skupianie się najbardziej na pracy, karierze, ale najważniejszy jest czas dla bliskich. W tym utworze znowu widzimy walkę o wierność w codzienności. O miłość. Piosenka pokazuje piękno starania się o tę drugą osobę, ciągły zachwyt, odkrywanie nowych spraw i... chęci do tego, by to robić. I już cieszy się dużą popularnością, bo w zaledwie kilka dni od premiery ma już ponad 2 mln wyświetleń na youtube.com. A ta popularność nieustannie rośnie.

Powiedz, że mnie kochasz...

Że nie wszystko o mnie wiesz
A wciąż poznać chcesz...

I nawet ten słońca brak nie boli tak...

To kolejny singiel, który optymistycznie nastraja do życia. Paweł Domagała potwierdza zresztą swoim życiem, że warto tak kochać. Słynne są już jego słowa, które krążą w sieci na przeróżnych memach, że "wierność jest najważniejszym atrybutem męskości". Powtarzane jest jego zdanie o tym, że jakby nie miał trzymać się wierności, miał złamać przysięgę małżeńską, to można go z tego publicznie rozliczyć, bo co może określać bardziej mężczyznę niż wierność przysiędze, którą się złożyło.

***

"Wystarczę ja" to drugi singiel promujący nowy album "1984", którego premiera odbyła się 16 listopada 2018!

Piosenka z Paweł Domagała - YouTube

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-11-19 10:30:45
miniaturka

Biskupi będą obradowali na Jasnej Górze, rozpoczną także doroczne rekolekcje

Ochrona dzieci i młodzieży przed nadużyciami, ogólnopolskie inicjatywy duszpasterskie oraz bieżące kwestie dotyczące Kościoła – to główne tematy 381. Zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski.
2018-11-19 11:00:18
miniaturka

Papież zjadł obiad z ubogimi. Od jedzenia ważniejsze przytulenie i rozmowa

Na ogromną jadalnię zamieniono aulę Pawła VI. 1,5 tys. ubogich i bezdomnych zjadło z Papieżem obiad. W prezencie otrzymali po kilogramie makaronu.
2018-11-19 11:26:57
miniaturka

Ubóstwo nie zawsze widoczne na pierwszy rzut oka

Zdaniem biskupów niemieckich, nawet jeśli Niemcy są krajem bogatym, coraz więcej ludzi żyje na marginesie społeczeństwa.
2018-11-19 12:22:31
miniaturka

Hazard a przestępczość - nowatorskie badanie KUL

Kradzieże, włamania, rozboje, nielegalny handel, w tym narkotykami - to przestępstwa najpowszechniej występujące wśród osób przejawiających symptomy uzależnienia od hazardu.
2018-11-19 12:30:23
miniaturka

Narodowe Święto Niepodległości w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Lutogniewie

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.
2018-11-19 12:57:46
miniaturka

Wrocław: Konferencja „Europa i pojednanie” z cyklu „Polonia Restituta”

Europa nie będzie prawdziwie zjednoczona, jeśli nie stanie się Europą ducha – te słowa św. Jana Pawła II przywoływali najczęściej uczestnicy, wykładowcy i prelegenci konferencji „Europa i pojednanie”.