Strona główna
opoka.org.pl
2018-08-21 10:32
AC

Weź nie pytaj! Weź posłuchaj tego hitu! Singiel Pawła Domagały bije rekordy popularności

Wierność nie jest nudna. Potwierdza to piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj". To prawdziwy hit. Na tę chwilę ma już 16 785 400 wyświetleń na kanale YouTube!

„Weź nie pytaj” to utwór promujący nowy album Pawła Domagały „1984”. Stał się już prawdziwym hitem. Na tę chwilę ma już 16 785 400 wyświetleń na kanale YouTube i ta liczba stale rośnie (pewnie, gdy będziecie to czytać, będzie już większa). To nie tylko piękna muzyka, ale także piękne, głębokie słowa. Słowa z przesłaniem o miłości i wierności. Kiedy słucha się tej piosenki, to rodzi się w głowie myśl: "Miłość naprawdę jest piękna, a wierność naprawdę nie jest nudna - wręcz przeciwnie! Cóż ponad wierną miłość?". I jak widać, taka piosenka się ludziom podoba, bo licznik na kanale YouTube wciąż się zmienia na plus. Bo jest w sercu człowieka złożone pragnienie takiej właśnie miłości.

Ten singiel nastraja optymistycznie. Artysta potwierdza zresztą swoim życiem, że warto tak kochać. Słynne są już jego słowa, które krążą w sieci na przeróżnych memach, że "wierność jest najważniejszym atrybutem męskości". Powtarzane jest jego zdanie o tym, że jakby nie miał trzymać się wierności, miał złamać przysięgę małżeńską, to można go z tego publicznie rozliczyć, bo co może określać bardziej mężczyznę niż wierność przysiędze, którą się złożyło.

Bo to wierność jest gwarancją prawdziwego szczęścia w miłości małżeńskiej, mimo tego, że są i kłótnie, od których nikt nie ucieknie. Tylko po kłótni przychodzić powinien zawsze czas na "weź się przytul". Miłość bowiem składa się także z wielu codziennych, dobrych gestów.

Ciągle chodzę, w te same miejsca, bo gdzie indziej miałbym być? Ja nie szukam, ja wszystko mam! Teraz trzymam to w rękach, bo nie chcę wypuścić już nic. Nie chcę przygód, ja Ciebie mam, Ciebie mam! Największą przygodę jaką zesłał mi Pan (Alleluja, Amen, Heja)! Ja się nie nudzę, ja się Tobą nie nudzę! Codziennie od nowa Cię kocham, no kocham więc chodź, weź no chodź! - zaczyna śpiewać Paweł Domagała w singlu "Weź nie pytaj". A później dochodzi do słów: "weź się starzej, razem ze mną idź krok w krok". W dzisiejszych czasach słowa "chcę się z Tobą zestarzeć" są chyba najpiękniejszym wyznaniem miłości. I warto się tego trzymać.


***

"Weź nie pytaj" to pierwszy singiel promujący nowy album "1984", którego premiera już 16 listopada 2018!

Tekst: Paweł Domagała
Muzyka: Paweł Domagała, Łukasz Borowiecki
Wydawnictwo: Domagała-Borowiecki S.C.
Produkcja muzyczna i miks: Łukasz Borowiecki
Mastering - Jacek Gawłowski
Reżyseria/zdjęcia/montaż/fx/grading: Paweł Łukomski (Studio 35)
Gitara: Tomasz "Serek" Krawczyk, Krzysztof Łochowicz
Perkusja: Robert Rasz
Gitara basowa: Łukasz Borowiecki
Instrumenty klawiszowe: Piotr Wrombel
Wokal i chórki: Paweł Domagała
Kierownik produkcji: Maria Surzycka
Światło: Michał Bratkiewicz

Piosenka z Paweł Domagała - YouTube

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-08-21 08:52:13
miniaturka

Papież: modlitwa, post, wspólne działanie przeciw grzechom ludzi Kościoła

Zdaniem Papieża, aby wykorzenić to zło konieczne jest zaangażowanie wszystkich, całego ludu Bożego. Dopiero wtedy będzie możliwe wewnętrzne odnowienie i wykorzenienie kultury nadużyć.
2018-08-21 09:31:25
miniaturka

Nowy sprzęt od Caritas Polska

10 nowoczesnych koncentratorów tlenu i 17 łóżek rehabilitacyjnych trafiło w sierpniu 2018r. do Caritas Diecezji Siedleckiej. Sprzęt przekazała nieodpłatnie Caritas Polska, został sfinansowany ze środków pochodzących z 1% podatku.
2018-08-21 10:01:24
miniaturka

Papież: bez Boga żadna rewolucja nie może zadowolić człowieka

Wiara zakłada zawsze pragnienie przemiany historii. Chrześcijanin nie może zrezygnować z marzeń o lepszym świecie. Papież Franciszek przypomina o tym w przesłaniu na Mityng Przyjaźni Między Narodami, który trwa we włoskim Rimini.
2018-08-21 11:10:19
miniaturka
play

Zaproszenie na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej

Publikujemy zaproszenie Metropolity Krakowskiego Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego na XXVI Pielgrzymkę Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej.
2018-08-21 11:56:13
miniaturka

Znany jest już program podróży apostolskiej papieża do Irlandii

Dublin i Knock - te dwie miejscowości odwiedzi papież Franciszek w czasie swej dwudniowej podróży apostolskiej do Irlandii w dniach 25-26 sierpnia. W Dublinie weźmie udział w Światowym Spotkaniu Rodzin, w Knock zaś odwiedzi główne sanktuarium Maryjne tego kraju.
2018-08-21 12:27:56
miniaturka

O. Żak: aby wyplenić nadużycia konieczna zmiana mentalności

O. Adam Żak odnosząc się do papieskiego listu zwrócił uwagę, że aby mogło dojść do prawdziwej przemiany i nawrócenia, konieczne jest wyplenienie kultury nadużyć, jaką jest klerykalizm, oraz zmiana mentalności.