Strona główna
opoka.org.pl
2018-05-08 15:32
Karolina Stafin

Kongres Niewydolne Serce już za nami

Za nami pierwsza edycja Kongresu Niewydolne Serce. Wydarzenie odbyło się 05.05.2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego.

Kongres Niewydolne Serce
Autor/źródło: G2A Arena

Za nami pierwsza edycja Kongresu Niewydolne Serce. Wydarzenie odbyło się 05.05.2018 w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem - uczestniczyło w nim blisko 600 osób.

Kongres Niewydolne Serce został utrzymany w konwencji „Pielgrzymki po zdrowie”. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na działania, które wpłyną na wydłużenie życia człowieka, czyli na profilaktykę.

Jednym z głównych punktów uroczystości była Msza Święta koncelebrowana przez bpa Jana Wątrobę w intencji poprawy zdrowia ludzi chorych, cierpiących na niewydolność krążenia.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się liczne badania wykonywane przez lekarzy i pielęgniarzy z Centrum Medycznego Medyk. Swoją wiedzę na temat choroby uczestnicy mogli poszerzyć dzięki panelom prowadzonym przez lekarzy Specjalistów. Wydarzenie zostało uwieńczone koncertem Eleni.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-05-07 14:13:51
miniaturka

Franciszek: podstawowy błąd marksizmu odżywa w ideologii gender

Przypominając konfrontację Josepha Ratzingera z nazistowskim totalitaryzmem i marksizmem, Franciszek wskazuje na zagrożenia wynikające z nowych ideologii, które opierają się na dawnych wzorcach.
2018-05-07 14:35:07
miniaturka

Krajowy Duszpasterz Kierowców o modlitwie i roztropności na drodze

Bardzo ważne jest to, żeby modlić się do św. Krzysztofa, patrona kierowców, który ich wspiera, ale też samemu zadbać o mądrość, roztropność i bezpieczeństwo na drodze – mówi ks. Marian Midura, Krajowy Duszpasterz Kierowców.
2018-05-07 15:00:28
miniaturka

Abp Gądecki: Módlmy się za górników, którzy ucierpieli w kopalni Zofiówka

„Módlmy się za górników, którzy ucierpieli w wyniku tąpnięcia w kopalni Zofiówka, ich rodziny i ekipy ratownicze. Polecajmy Bogu zmarłych, modląc się dla nich o życie wieczne” – napisał na Twitterze abp Stanisław Gądecki.
2018-05-07 15:37:37
miniaturka

Nikt nie może być obojętny wobec współczesnych form niewolnictwa

Na potrzebę dogłębnego poznania problemu współczesnego niewolnictwa zwrócił uwagę Papież w videoprzesłaniu skierowanym do uczestników międzynarodowego Forum poświęconego temu problemowi.
2018-05-07 15:59:33
miniaturka
play

Piekło istnieje i jest przerażające - ks. Piotr Glas

Czy wciąż potrzebni są egzorcyści? Dlaczego ludzi bardziej ciągnie do zła niż do dobra? Czy piekło jest puste? Kto do niego trafi? Jaką rolę pełni Maryja w walce duchowej?
2018-05-07 18:06:43
miniaturka

Szkolenie z ochrony danych osobowych w Kościele

7 maja w Sekretariacie Konferencji Episkopatu Polski w Warszawie odbyło się szkolenie dla kanclerzy kurii (lub inspektorów ochrony danych) oraz oficjałów sądowych dotyczące jak najlepszej ochrony danych osobowych w Kościele.