miniaturka

Egoizm… szyderstwo …lęk …zwyciężone przez Miłość – Droga Krzyżowa w Mikstacie

Mikstat:Droga Krzyżowa z elementami pantomimy została przygotowana przez uczniów szkoły podstawowej. Znalazło się w niej wiele cennych wskazówek do przemiany życia...
miniaturka

Nowi szafarze w Kościele legnickim

W sobotę 23 marca, legnicka katedra, była miejscem ustanowienia 36. nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Uroczystości przewodniczył biskup legnicki Zbigniew Kiernikowski.
miniaturka

Katowice: Spotkanie przed Metropolitalnym Świętem Rodziny

W poniedziałek, 25 marca br., o godz. 11.00 w gmachu Biblioteki Śląskiej odbędzie się robocze spotkanie organizacyjne przed kolejnym Metropolitalnym Świętem Rodziny.
miniaturka

Warszawa: ks. prałat Paweł Ptasznik uhonorowany Medalem Fides et Ratio

Ks. prałat Paweł Ptasznik, kierownik Sekcji Polskiej Sekretariatu Stanu i bliski współpracownik Jana Pawła II został dziś w Warszawie uhonorowany medalem Fides et Ratio.
miniaturka

Katowice: 25-lecie Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich

Mszą pod przewodnictwem metropolity katowickiego rozpoczęły się w Katowicach obchody 25-lecia Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich.
miniaturka

Chile: papież przyjął rezygnację kard. Ricardo Ezzati Andrello

Papież przyjął rezygnację kard. Andrello, arcybiskupa stołecznej diecezji Santiago de Chile
miniaturka

Jasna Góra: 39. Pielgrzymka Obrońców Życia

Na Jasną Górę dotarła 39 Pielgrzymka Obrońców Życia, odbywająca się tradycyjnie w przededniu Dnia Życia i Świętości Życia (25 marca)
miniaturka

Birmingham: kolejne protesty przeciwko wprowadzaniu LGBT do szkół

Ponad 250 rodziców oraz dzieci po raz kolejny protestowało 22 marca w brytyjskim Birmingham przeciwko lekcjom wychowania seksualnego, w którym jest mowa również o związkach osób tej samej płci.
miniaturka

Bp Libera: list „Do moich braci kapłanów”

„Do moich braci kapłanów” to list, który ordynariusz diecezji płockiej bp Piotr Libera skierował do współpraci w posłudze na Wielki Post.