Strona główna
opoka.org.pl
2019-05-26 12:00
Monika Sztukiewicz

Festiwal Życia 2019

Poszukujesz nowych wrażeń? Chcesz poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody? Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Jeśli masz od 16 do 35 lat i pragniesz przeżyć tydzień, który pozwoli Ci spotkać żywego Boga i odmieni Twoje patrzenie na Kościół, to koniecznie zarezerwuj sobie termin 8-14 lipca i przyjedź na Festiwal Życia 2019! 

Wśród atrakcji znajdziesz: 

- wiele ciekawych warsztatów, m.in. fotograficzne, taneczne, z języka migowego, teatralne i wiele, wiele innych

- konferencje, znanych i lubianych ludzi jak Monika i Marcin Gomułkowie, czyli małżeństwo prowadzące w sieci bloga "Początek Wieczności", czy też dziennikarki Joanny Bątkiewicz-Brożek, która zasłynęła z napisania książki o ojcu Dolindo pt. "Jezu Ty się tym zajmij" 

- ponadto odbędą się koncerty takich atystów jak Arka Noego, czy Kuba Badach, a muzyczną integrację zapewni rapujący ksiądz Jakub Bartczak

- dla osób pragnących mocnych wrażeń odbędzie się bieg festiwalowicza, czyli bieg typu runmageddon na trasie pełnej przeszkód o długości 3km.

To wszystko będzie dopełniała codzienna msza święta, modlitwa, przepiękny krajobraz miejscowości Kokotko oraz niesamowici, młodzi ludzie z całej Polski! 

Oprócz tego czeka na Ciebie jeszcze wiele innych niespodzianek. 

Po więcej informacji zajrzyj w poniższe linki, a jeśli jeszcze się wahasz, to koniecznie obejrzyj teledysk z tego wydarzenia, który pozwala poczuć klimat tego festiwalu!  

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2019-05-22 15:42:43
miniaturka

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę: każdy może przeciwdziałać wykorzystywaniu dzieci!

Każdy może przeciwdziałać wykorzystywaniu seksualnemu dzieci - podkreśla Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę i apeluje, aby uczyć najmłodszych tzw. GADKI, czyli pięciu podstawowych zasad bezpieczeństwa.
2019-05-22 16:04:36
miniaturka

Papież zawierzył Polaków opiece Maryi!

Ojciec Święty zawierzył Polaków opiece Maryi Wspomożycielki Wiernych. Pozdrawiając pielgrzymów przybyłych na audiencję ogólną zachęcił do modlitwy za polskie rodziny.
2019-05-22 16:09:39
miniaturka

Papież: Duch Święty jest pierwszym autorem modlitwy w nas

Papież Franciszek zakończył cykl katechez poświęconych modlitwie „Ojcze nasz”. Wyraża ona dziecięcą bliskość, a równocześnie stanowi wyraz odwagi.
2019-05-23 05:05:57
miniaturka
play

O mądrości Apostołów, dystansie i spokojnym podejściu do trudności.

Niby to przecież wiemy: Biblia jest nie tylko opowieścią, ale również lekcją. A w praktyce często tak trudno nam się na niej uczyć...
2019-05-23 07:40:37
miniaturka

Przewodniczący KEP: Księża Biskupi przepraszają wszystkich, których dotknął ten grzech

Księża Biskupi wyrazili swój smutek z powodu cierpienia osób pokrzywdzonych przez niektórych duchownych, przepraszając wszystkich, których dotknął ten grzech i jednocześnie przestępstwo – powiedział abp Stanisław Gądecki.
2019-05-23 07:44:07
miniaturka

Biskupi podejmują systemową odpowiedź na problem wykorzystania dzieci i młodzieży

Systemowa odpowiedź na problem wykorzystania dzieci i młodzieży przez niektórych duchownych – to główny temat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski, którą zwołał Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.