Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-05-26 12:00
Monika Sztukiewicz

Festiwal Życia 2019

Poszukujesz nowych wrażeń? Chcesz poznać nowych ludzi i spędzić czas w pięknych okolicznościach przyrody? Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Jeśli masz od 16 do 35 lat i pragniesz przeżyć tydzień, który pozwoli Ci spotkać żywego Boga i odmieni Twoje patrzenie na Kościół, to koniecznie zarezerwuj sobie termin 8-14 lipca i przyjedź na Festiwal Życia 2019! 

Wśród atrakcji znajdziesz: 

- wiele ciekawych warsztatów, m.in. fotograficzne, taneczne, z języka migowego, teatralne i wiele, wiele innych

- konferencje, znanych i lubianych ludzi jak Monika i Marcin Gomułkowie, czyli małżeństwo prowadzące w sieci bloga "Początek Wieczności", czy też dziennikarki Joanny Bątkiewicz-Brożek, która zasłynęła z napisania książki o ojcu Dolindo pt. "Jezu Ty się tym zajmij" 

- ponadto odbędą się koncerty takich atystów jak Arka Noego, czy Kuba Badach, a muzyczną integrację zapewni rapujący ksiądz Jakub Bartczak

- dla osób pragnących mocnych wrażeń odbędzie się bieg festiwalowicza, czyli bieg typu runmageddon na trasie pełnej przeszkód o długości 3km.

To wszystko będzie dopełniała codzienna msza święta, modlitwa, przepiękny krajobraz miejscowości Kokotko oraz niesamowici, młodzi ludzie z całej Polski! 

Oprócz tego czeka na Ciebie jeszcze wiele innych niespodzianek. 

Po więcej informacji zajrzyj w poniższe linki, a jeśli jeszcze się wahasz, to koniecznie obejrzyj teledysk z tego wydarzenia, który pozwala poczuć klimat tego festiwalu!  


Podziel się tym materiałem z innymi: