Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2017-10-22 08:45
AC / Fundacja Życie i Rodzina/Salve TV

Życie jest piękne i każdy ma do niego prawo - Dominika Figurska #ZatrzymajAborcję

Inicjatywa obywatelska #ZatrzymajAborcję ma na celu wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej i powstrzymanie tego okrutnego procederu.

W 2016 r. zabito w polskich szpitalach z mocy prawa 1098 dzieci poczętych, w zdecydowanej większości (1042 dzieci) ze względu na podejrzenie choroby lub niepełnosprawności, często w 4, 5, a nawet 6 miesiącu ciąży.

Inicjatywa obywatelska #ZatrzymajAborcję ma na celu wyeliminowanie z polskiego prawa eugenicznej przesłanki aborcyjnej i powstrzymanie tego okrutnego procederu. Trzeba zmienić prawo. Jak można pomóc to zrobić? Więcej: zatrzymajaborcje.pl.

Każdy z nas może stać się osobą chorą. Czy to oznacza, że można mu odebrać prawo do życia? - pyta aktorka Dominika Figurska w spocie kampanii promującej inicjatywę.


źródło: Fundacja Życie i Rodzina - fb.com/FundacjaZycieiRodzina / Salve TV - telewizja internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: aborcja, pro-life, życie, inicjatywa obywatelska, Zatrzymaj aborcję, Dominika Figurska, aborcja eugeniczna