Strona główna
opoka.org.pl
2019-03-29 14:02
AC / Wydawnictwo Bratni Zew

Wyrusz w podróż z Jezusem! Wyrusz w świat, który ożywia i odmładza duszę

Czas na wyjątkowy biblijny przewodnik, z którym można będzie wyruszyć w świat, który ożywia i odmładza duszę. W poniedziałek 1 kwietnia nakładem Bratniego Zewu ukaże się książka „Duchowe podróże z Ewangelistami” o. Piotra Gryźca.

Autor/źródło: Pixabay, SergioQc, licencja: CC0

Kiedy zbliża się czas wyjazdu, niejednokrotnie człowiek zaczyna się irytować, niepokoić, powątpiewać w sens kolejnej podróży. Kiedy już jednak jest w drodze, nagle przekonuje się, że to była dobra decyzja, aby znów wyruszyć. Tak też jest z duchowymi podróżami, tym razem z Ewangelistami. Na wspólnej drodze można spotkać niezwykłych ludzi: pasterzy z Betlejem, nowożeńców i gości z Kany Galilejskiej, Zacheusza, Łazarza, Nikodema, Bartymeusza, nie mówiąc już o Maryi, Józefie i samym Jezusie. Nie ma więc co zwlekać. Czas wziąć do ręki ten wyjątkowy biblijny przewodnik i wyruszyć w świat, który ożywia i odmładza duszę.

Wyrusz w podróż z Jezusem

– a idąc wraz z Nim, zatrzymaj się na chwilę w tym,

co On ci chce opowiedzieć.

Może to będzie najważniejszy przystanek twojego życia, na którym odkryjesz miłość…?

/fragment książki/

O autorze:
Piotr Roman Gryziec jest franciszkaninem, doktorem teologii biblijnej, wykładowcą WSD Franciszkanów w Krakowie. Pełnił dotąd różne funkcje: był rektorem seminarium, ojcem duchownym, egzorcystą, sekretarzem prowincji.

źródło: Wydawnictwo Bratni Zew

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy