Strona główna
opoka.org.pl
2018-02-01 11:13
AC / pro-life.pl

Wspierajmy Mary Wagner! Apel obrońców życia z Krakowa

Pamiętajmy o Mary Wagner! Z takim apelem zwraca się Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa przed kolejną rocznicą jej urodzin.

Autor/źródło: Pixabay, RitaE, licencja: CC0

Kolejną rocznicę swoich urodzin Mary Wagner spędzi w więzieniu. Pamiętajmy o niej! Z takim apelem zwraca się Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa.

– Niezłomna, wielka kanadyjska obrończyni życia dzieci nienarodzonych swoje kolejne urodziny, 12 lutego, znowu spędzi w więzieniu. Została aresztowana w dniu 8 grudnia 2017 r., gdy klęczała przed matkami w klinice aborcyjnej w Toronto, prosząc je, aby nie zabijały swoich dzieci, i oferując im pomoc. Prześlijmy jej urodzinowe życzenia i wyrazy wsparcia – zachęca Zbigniew Piłat, wolontariusz z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Mary Wagner już po raz siódmy została pozbawiona wolności, obecnie w więzieniu oczekuje na wyznaczenie terminu kolejnego procesu. W innym apelu o jej wsparcie, również modlitewne, obrońcy życia przypominają, że życie człowieka jest najwyższą wartością.

W liście kierowanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka do ludzi dobrej woli, organizacji społecznych i kościelnych, do przedstawicieli różnych szczebli władz w Kanadzie, ale także do Polaków, napisano m.in., że demokracja bez wartości przekształca się w mniej lub bardziej zakamuflowany totalitaryzm.

Adres do Mary Wagner:

Ms. Mary Wagner

Vanier Center for Women

Box 1040, 655 Martin St

Milton, ON, L9T, 5E6

Canada


źródło: pro-life.pl za: www.naszdziennik.pl

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-02-01 09:26:19
miniaturka

Szpital Jana Pawła II u Papieża Franciszka

Na wczorajszej audiencji ogólnej z Papieżem spotkali się między innymi przedstawiciele Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie.
2018-02-01 10:05:25
miniaturka

Kard. Parolin o kontrowersjach dotyczących dialogu z Chinami

Ufam, że wierni w Chinach będą potrafili uznać, że działania Stolicy Apostolskiej nie kierują się logiką świata, lecz są ożywiane ufnością pokładaną w Panu – powiedział kard. Parolin odnosząc się do kontrowersji, jakie narosły wokół watykańskiej polityki względem Chin.
2018-02-01 10:33:15
miniaturka
play

Polska pomaga. Również muzułmanom

Gościem Tematu Dnia był Maciej Dubicki z Caritas Polska, koordynator projektu Rodzina Rodzinie, który w rozmowie z Piotrem Otrębskim tłumaczył, jak Polacy pomagają uchodźcom.
2018-02-01 11:56:24
miniaturka

Bp Balcerek do karmelitanek: Kościół dziękuje za Waszą modlitwę

Słowa podziękowania za modlitwę i ofiarę sióstr z zakonów klauzurowych wypowiedział bp Grzegorz Balcerek w klasztorze poznańskich karmelitanek na Wzgórzu Świętego Wojciecha.
2018-02-01 12:18:45
miniaturka

Abp Ignacy Tokarczuk - Biskup niezłomny

W czwartek 1 lutego przypada 100. rocznica urodzin abp. Ignacego Tokarczuka, nazywanego często „biskupem niezłomnym”, a przez władze PRL uznawanego za jednego z głównych wrogów systemu komunistycznego.
2018-02-01 12:51:46
miniaturka

Rusza plebiscyt na płytę roku 2017

To był bardzo dobry rok dla muzyki chrześcijańskiej. Ukazało się kilkadziesiąt płyt – to najlepszy wynik od ładnych kilku lat. Chrześcijańskie Granie po raz kolejny rusza z plebiscytem na Płytę Roku!