Strona główna
opoka.org.pl
2018-02-01 11:13
AC / pro-life.pl

Wspierajmy Mary Wagner! Apel obrońców życia z Krakowa

Pamiętajmy o Mary Wagner! Z takim apelem zwraca się Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa przed kolejną rocznicą jej urodzin.

Autor/źródło: Pixabay, RitaE, licencja: CC0

Kolejną rocznicę swoich urodzin Mary Wagner spędzi w więzieniu. Pamiętajmy o niej! Z takim apelem zwraca się Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa.

– Niezłomna, wielka kanadyjska obrończyni życia dzieci nienarodzonych swoje kolejne urodziny, 12 lutego, znowu spędzi w więzieniu. Została aresztowana w dniu 8 grudnia 2017 r., gdy klęczała przed matkami w klinice aborcyjnej w Toronto, prosząc je, aby nie zabijały swoich dzieci, i oferując im pomoc. Prześlijmy jej urodzinowe życzenia i wyrazy wsparcia – zachęca Zbigniew Piłat, wolontariusz z Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka.

Mary Wagner już po raz siódmy została pozbawiona wolności, obecnie w więzieniu oczekuje na wyznaczenie terminu kolejnego procesu. W innym apelu o jej wsparcie, również modlitewne, obrońcy życia przypominają, że życie człowieka jest najwyższą wartością.

W liście kierowanym przez Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka do ludzi dobrej woli, organizacji społecznych i kościelnych, do przedstawicieli różnych szczebli władz w Kanadzie, ale także do Polaków, napisano m.in., że demokracja bez wartości przekształca się w mniej lub bardziej zakamuflowany totalitaryzm.

Adres do Mary Wagner:

Ms. Mary Wagner

Vanier Center for Women

Box 1040, 655 Martin St

Milton, ON, L9T, 5E6

Canada


źródło: pro-life.pl za: www.naszdziennik.pl


Podziel się tym materiałem z innymi: