Strona główna
opoka.org.pl
2018-08-10 13:15
S. Zielińska / Andrzej Lewek

"WIP - Wiara i Priorytety" - Spotkanie z Jackiem Pulikowskim

Mężczyźni św. Józefa zapraszają 22 sierpnia do Krakowa na spotkanie otwarte z Jackiem Pulikowskim w ramach warsztatu WIP - Wiara i Priorytety.

Spotkanie odbędzie się w Krakowie w Kamieniołomie przy parafii św. Józefa, ul Zamoyskiego 2, po wieczornej Mszy Świętej o godz. 18:30 i zakończy Adoracją Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji.

Dla tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w spotkaniu, będzie ono transmitowane online na stronie: mezczyzni.net

Transmisja rozpocznie się około godz. 19:15.

Jacek Pulikowski - Mąż, ojciec, dziadek, doktor inżynier mechaniki budowli, nauczyciel akademicki, świetny mówca. Człowiek z pasją. Specjalista w pokonywaniu kryzysów małżeńskich, budowaniu relacji rodzinnych czy postawy rodzicielskiej. Autor wielu książek.


***

Warsztat wakacyjny WIP - Wiara i Priorytety zaprojektowany jest tak, by każdy mógł w nim wziąć udział. Jest on oparty na książce "Mężczyzna a Priorytety" Mieczysława Guzewicza. Więcej informacji na temat warsztatu można znaleźć na stronie: mezczyzni.net

Źródło: Andrzej Lewek, Mężczyźni św. Józefa

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Zobacz także
2018-08-10 11:58:58
miniaturka

Poświęcenie kaplicy bł. Karoliny Kózkówny na Podhalu

- Karolina Kózkówna oddała życie, broniąc swojej godności - mówił abp Marek Jędraszewski podczas Mszy św. sprawowanej w domu rekolekcyjnym Grup Apostolskich w Suchem koło Poronina, gdzie poświęcił kaplicę pod jej wezwaniem.
2018-08-10 12:22:22
miniaturka

Koszalin: rozpoczyna się międzynarodowy obóz Go4Peace

Do Koszalina przyjechała młodzież z różnych krajów – głównie z Albanii, Niemiec, Chorwacji, Norwegii oraz Słowenii. Łącznie prawie 100 osób. Młodzi będą pomagali potrzebującym.
2018-08-10 12:45:47
miniaturka

Czerwińsk: zabytkowe opactwo w serialu TVP

Mury i otoczenie zabytkowego, XII-wiecznego opactwa w Czerwińsku nad Wisłą w diecezji płockiej, a także towarzyszące mu nadwislańskie krajobrazy, będzie można zobaczyć w serialu TVP „Stulecie Winnych”.
2018-08-10 13:46:34
miniaturka
play

Zawierzyli Jezusowi. Dzieją się cuda w ich życiu

Misja Gabriela powstała trzy i pół roku temu jako wsparcie dla powstającego na Białołęce Sanktuarium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej i Młodych Świętych.
2018-08-10 14:24:22
miniaturka

W sierpniu wyjątkowo obfite „łzy św. Wawrzyńca”

Dziś przypada wspomnienie św. Wawrzyńca. W sierpniu, jak o żadnej innej porze roku, możemy obserwować na niebie „spadające gwiazdy”. Ludowa tradycja mówi, że są to „łzy św. Wawrzyńca”.
2018-08-10 14:53:30
miniaturka

„Tajemnica objawienia” - film o ukazaniu się Maryi - wkrótce w kinach

„Tajemnica objawienia” - film o ukazaniu się Maryi osiemnastoletniej dziewczynie - trafi do kin 24 sierpnia.