Strona główna
opoka.org.pl
2021-06-30 10:49
AC / Gospel Rain

„Weź nie pytaj!” Utwór Pawła Domagały w cudownym wykonaniu Gospel Rain!

Piosenka „Weź nie pytaj” pochodzi z repertuaru Pawła Domagały. Utwór w wykonaniu Gospel Rain nabrał nieco innego kształtu, zachowując jednak cały optymizm, jaki bije z tej piosenki. Solo wykonuje Joanna Ewa Lewadowska.

W sierpniu tego roku, chór Gospel Rain będzie obchodził trzydziestolecie istnienia. W najbliższych dniach, tygodniach artyści szykują z tej okazji lawinę niespodzianek, wspomnień, nowości, dobrych wieści... Będzie sporo klipów, zaskakujących materiałów i nagrań.

Na „przetarcie śladów” udostępnili ostatnio na swoim profilu wakacyjny motyw: piosenkę „Weź nie pytaj!” (cover). Piosenka „Weź nie pytaj” (muz. Łukasz Borowiecki i Paweł Domagała, słowa: Paweł Domagała) pochodzi z repertuaru Pawła Domagały (płyta „1984” wydana w 2018) i została wykonana przez Gospel Rain podczas plenerowego koncertu „Chórem za Europą”. Jakiś czas później postanowiono dokonać nagrania tej piosenki w studio Black Kiss Records w Warszawie.

źródło: youtube.com - Gospel Rain; fb.com/GospelRain

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-06-30 08:52:27
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Wypędzenie demonów, które poskutkowało utopieniem całej trzody świń to znak, że zbawienie nawet jednego człowieka warte jest więcej niż budżet państwa. Taka jest hierarchia wartości w Królestwie Niebieskim
2021-06-30 08:54:24
miniaturka

Waldemar Kraska: niepokoją nowe warianty koronawirusa, musimy zachować ostrożność

„Niepokoją nas nowe warianty koronawirusa i dlatego musimy nadal zachować ostrożność: przestrzegać wymogów sanitarnych, nosić maseczkę w pomieszczeniach zamkniętych w miejscach publicznych, myć ręce, zachowywać dystans. O tym często już zapominamy” – powiedział PAP wiceminister zdrowia.
2021-06-30 10:38:46
miniaturka

Kościół we Francji – atakowany i wymierający?

„Ja nigdy w Paryżu nie zostałem zaatakowany, mam koloratkę, nikt mnie nie wyzywał, ludzie są dla mnie bardzo życzliwi” – powiedział portalowi polskifr.fr ks. Camille Millour pracujący w parafii św. Antoniego w Paryżu. „Może Francja jest przeciwko Kościołowi, ale jaka to Francja, o kim tu mówimy?” – dodał.
2021-06-30 11:31:54
miniaturka

W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci. Czy są jakieś szanse na odwrócenie tego trendu?

Demografia to jeden z najpoważniejszych problemów Polski. Jeśli nie uda się odwrócić obecnych trendów, w 2050 r. będziemy drugim najstarszym narodem Europy (po Niemcach), a w 2100 r. będzie nas tylko 16 milionów.
2021-06-30 11:32:18
miniaturka

Hiszpania: organizacje pro-life zapowiadają masowe protesty

Działacze protestują przeciwko prawu o eutanazji oraz zapowiadanej ustawie wprowadzającej kary za akcje pro-life przed klinikami aborcyjnymi. Jaime Mayor Oreja z Europejskiej Federacji „Jeden z nas” nazwał działania rządu „brutalną ofensywą kulturalną, która ma na celu zniszczenie filarów naszej kultury”.
2021-06-30 11:53:32
miniaturka

Prawo do aborcji to przyzwolenie na zabijanie. Kiedy przekroczymy kolejną granicę?

Możemy się spodziewać, że skoro tak łatwo jest zabić dziecko w łonie matki i nazwać to prawem kobiety, to zaraz będziemy mieli prawo do zabijania starych, niedołężnych ludzi – powiedziała Barbara Nowak, komentując przyjęcie przez PE rezolucji uznającej aborcję za prawo człowieka.