Strona główna
opoka.org.pl
2019-11-17 15:51
Małgorzata Tarnachowicz OV

Warsztaty dla księży zainteresowanych indywidualnymi formami życia konsekrowanego

Podkomisja KEP ds. IFŻK i Centrum Promocji IFŻK zapraszają diecezjalnych referentów ds. IFŻK, kierowników duchowych oraz wszystkich zainteresowanych księży na warsztaty, które odbędą się 29-30 listopada 2019 r. w Częstochowie.

Sympozjum IFŻK, Wrocław 2017
Autor/źródło: Elżbieta Płodzień OVd

Warsztaty odbędą się 29-30 listopada 2019 r. w Domu Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Częstochowa, ul. Wyszyńskiego 12).


W czasie spotkania będzie okazja do rozmów i – jak zawsze – poruszymy sprawy bieżące dotyczące ifżk (stan dziewic, stan wdów, stan pustelników).


Na część przedpołudniową (w piątek) zapraszamy szczególnie tych, którzy do tej pory nie uczestniczyli w tego typu warsztatach. Po południu skupimy się głównie na dokumencie poświęconym stanowi dziewic, wydanym przez Kongregację ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego ECCLESIAE SPONSAE IMAGO.


Warsztaty są połączone z XIV Pielgrzymką IFŻK na Jasną Górę, podczas której wysłuchamy referatu EUCHARYSTIA DAJE ŻYCIE o. bp. Jacka Kicińskiego CMF, Przewodniczącego Komisji ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego.


Koszt udziału w warsztatach wynosi 50 zł.


Możliwość zakwaterowania w Domu Pamięci Kardynała Stefana Wyszyńskiego (Częstochowa, ul. Wyszyńskiego 12).


Prosimy o pilne potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach. Zgłoszenia przyjmuje:

Małgorzata Tarnachowicz OV, malgo.ocv@gmail.com lub 502 921 936Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy