Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-05-30 13:51
ek / wakacjezwartosciami.pl

Wakacje z wartościami

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjny odpoczynek z rekreacją i modlitwą.

Autor/źródło: Pixabay, marianaviolante950, licencja: CC0

Wakacje z wartościami to wyjazdy dla dzieci i młodych organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Organizatorzy tworzą program formacyjny dopasowany do potrzeb i zainteresowań uczestników. Wybierają sprawdzone ośrodki, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę, a także gwarantują wiele atrakcji dla młodzieży. 

Kadrę wychowawczą tworzą KSM-owicze, którzy ukończyli stosowne kursy oraz przeszli szkolenia wewnątrz organizacji przygotowujące ich do pracy z młodymi.

Jeśli szukacie nietuzinkowego wyjazdu, który zapewni uczestnikom nie tylko aktywny wypoczynek, ale także stworzy miejsce do rozwoju osobistego i formacyjnego – lepiej nie mogliście trafić. Wakacje z wartościami kierowane są do osób, które chcą w wolnym czasie zrobić coś więcej niż wylegiwać się w łóżku. - czytamy na stronie wakacjezwartosciami.pl

W tym roku Organizatorzy przygotowali następujące wyjazdy:

Wakacje z Bogiem w Murzasichle (8-13 lat)

Obóz formacyjny w Soli, k. Żywca (13-19 lat)

Obóz formacyjny w Broku (19-30 lat)

Miasteczko modlitewne w Zabawie (16 lat +)

***

Kontakt: wakacjezwartosciami.pl- tel. (12) 62 88 229  e-mail: biuro@krakow.ksm.org.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: młodzież, wychowanie, dzieci, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, kwk, Wakacje z wartościami