Strona główna
opoka.org.pl
2018-09-05 13:15
ek / Archidiecezja Łódzka

W poszukiwaniu miłości...

Jeśli miłość jeszcze Cię nie znalazła, warto poszukać jej na własną rękę. Nie czekaj aż spotka Cię szczęście. Daj sobie szansę na spotkanie kogoś wyjątkowego podczas "Boskich Randek".

Autor/źródło: Archidiecezja Łódzka

Kobieto, nie czekaj aż pod Twoją wieżą zjawi się książę. Wieża jest wysoka i Twój książę może Cię nie zauważyć. Musisz trochę z niej zejść. Mężczyzno, nie czekaj aż Ona pojawi się nie wiadomo skąd i olśni Cię swoim wdziękiem. Musisz zacząć jej szukać. Dajcie sobie okazję do spotkanie siebie...

Centrum Służby Rodzinie oraz Fundacja Służby Rodzinie „Nadzieja” zapraszają na trzecią tegoroczną edycję BOSKICH RANDEK. 

Odbędzie się ona już 30 września i jest przeznaczona dla osób, które ukończyły 30 lat a nie ukończyły jeszcze 42 roku życia, są katolikami i bez przeszkód mogą zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział w Mszy św. w intencji dobrego męża i dobrej żony, a następnie odbędą serię krótkich  6-minutowych randek podczas których poznają wiele nowych osób. 


Boskie Randki odbędą się 30 września 2018 o godz. 16:00 w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi

Zapisy na to wydarzenie są przyjmowane na adres rosiak@csr.org.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Koszt udziału w wydarzeniu to 25 zł. 

Szczegółowy regulamin Boskich Randek jest dostępny na stronie internetowej: www.csr.org.pl

Dodatkowe informacje pod nr tel. 533 306 855.

Źródło: Archidiecezja Łódzka

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-09-05 11:53:11
miniaturka
play

Sposób, który zmieni twoje małżeństwo - #mit5

W cyklu nagranym przez Salve TV Agnieszka Pieniążek rozprawia się z mitami w relacjach. Jeżeli chcesz poznać jedno narzędzie, które dokona zmian w twoich relacjach - posłuchaj!
2018-09-05 12:13:55
miniaturka

Abp Gądecki: Europa chce oddychać duchem solidarności

Przed Zebraniem Plenarnym Rady Konferencji Episkopatów Europy abp Stanisław Gądecki wystosował list pasterski, który zostanie odczytany we wszystkich parafiach archidiecezji poznańskiej w niedzielę 9 września, na kilka dni przed rozpoczęciem obrad.
2018-09-05 12:40:22
miniaturka
play

Otwarcie procesu beatyfikacyjnego Augustiańskich Męczenników

"Dzięki takim postaciom jesteśmy przekonani, że Kościół zwycięża, a zwycięża zawsze wtedy, kiedy jest Kościołem męczenników" – mówił abp Marek Jędraszewski podczas otwarcia procesu beatyfikacyjnego męczenników II wojny światowej: o. Wilhelma Gaczka OSA i towarzyszy.
2018-09-05 13:37:46
miniaturka

Abp Ryś zaprasza na trzy wieczory rekolekcyjne z kard. Tagle z Filipin

W poniedziałek 17 września br. w łódzkiej bazylice archikatedralnej rozpoczną się trzydniowe rekolekcje dla kapłanów Archidiecezji Łódzkiej, które w tym roku poprowadzi ksiądz kardynał Luis Antonio Tagle z Manili na Filipinach.
2018-09-05 13:55:40
miniaturka

Franciszek o znaczeniu sportu i pasji życiowej

O znaczeniu w życiu człowieka sportu i pasji życiowej mówił Ojciec Święty przyjmując przed audiencją ogólną w Watykanie uczestników oraz organizatorów zawodów motocyklowych Grand Prix San Marino.
2018-09-05 14:13:10
miniaturka

Ks. Halík porównuje aktualny kryzys w Kościele z czasami reformacji

Aktualną sytuację kryzysu w Kościele można porównać z kryzysem czasów reformacji, a także Rewolucji Francuskiej. Podkreślił to znany czeski teolog i filozof religii, ks. Tomáš Halík w rozmowie z austriacką agencją katolicką Kathpress.