Strona główna
opoka.org.pl
2021-09-06 09:59
AC / Media OutReach/ilife (Shenzhen) Technology Co. Ltd. /PAP

Urządzenie do mycia podłóg ILIFE Shinebot W455 jest już dostępne w Europie

SHENZHEN, CHINY - Media OutReach - 6 września 2021 - ILIFE, światowej klasy producent odkurzaczy robotycznych, poinformował o dzisiejszej premierze Shinebot W455 w Europie. Shinebot W455 zachowuje nie tylko swoje tradycyjne możliwości mycia podłóg, jest również wyposażony w inteligentną nawigację i sterowanie za pomocą aplikacji.

Autor/źródło: Media OutReach/ilife (Shenzhen) Technology Co. Ltd.

Dzięki ulepszonemu modułowi kamery CV-SLAM W455 rozwiązuje problem braku interakcji z użytkownikiem i opcji spersonalizowanego czyszczenia.

Jako unowocześniona wersja wcześniejszego modelu Shinebot W400 charakteryzuje się zwiększoną dokładnością nawigacji i skutecznością w unikaniu przeszkód. Wyposażony w 13 zestawów czujników o wysokiej dokładności, W450 może skutecznie unikać upadków i kolizji. Nowo dodana funkcja sterowania za pomocą aplikacji zapewnia klientom bardziej inteligentne rozwiązania, takie jak planowanie sprzątania, wybieranie obszarów sprzątania, ustawianie stref wolnych od zanieczyszczeń i dostosowywanie trybów czyszczenia.

Tak samo jak W400, W455 wykorzystuje podwójną konstrukcję zbiorników wodnych, dzięki czemu może łatwo przeprowadzić rozdzielenie czystej i brudnej wody. Wykorzystując innowacyjny system czyszczenia ILIFE - Tidalpower, W455 może zakończyć 4-stopniowy cykl sprzątania w jednym momencie: nawilżanie, szorowanie, odsysanie i zdrapywanie. Dokładnie tak działa W455 - zapewnia czyszczenie uporczywych plam przy jednoczesnej ochronie podłogi.

Jako produkt należący do głównej linii ILIFE, ILIFE Shinebot serii W zwrócił uwagę tysięcy osób od momentu jego prezentacji w 2018 roku. Zgodnie z hasłem „surowy dla plam, delikatny dla podłogi”, ILIFE Shinebot na nowo określa rynek produktów do czyszczenia podłóg dzięki zastosowaniu konstrukcji bezobsługowej i wyjątkowo przyjaznej cenie.

Z początkiem bieżącego roku ILIFE wprowadził na rynek w USA bliźniaczego robota o nazwie W450, który wypracował sobie pozytywną opinię klientów i duże uznanie mediów. Zgodnie z ogromnymi oczekiwaniami europejskich konsumentów, ILIFE W455 wreszcie zadebiutował dziś na AliExpress z początkową ceną na poziomie 199 USD. Cena ta będzie obowiązywać tylko przez 4 dni od 9/6 do 9/9.

Wraz z Shinebot W455 ILIFE wprowadziła również na rynek nowy mop parowy S50 o nazwie Easine. Więcej informacji na ten temat można znaleźć tutaj.

ILIFE

Firma ILIFE Technology, założona w 2010 roku, jest producentem inteligentnych produktów czyszczących, w tym robotycznych odkurzaczy, maszyn do mycia podłóg i odkurzaczy bezprzewodowych. Firma zachęca do śledzenia jej profilu na Facebooku, Youtube, Instagramie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.iliferobot.com/.


Źródło: ilife (Shenzhen) Technology Co. Ltd.


KONTAKT:

ILFE

e-mail: media@iliferobot.com


Źródło informacji: Media OutReach

Logo PZU

Zamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.


Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-09-06 08:47:03
miniaturka

Atak w Nowej Zelandii. Biskupi: „bądźmy zjednoczeni wobec przemocy”

Po piątkowym ataku terrorystycznym w supermarkecie w Auckland w Nowej Zelandii episkopat tego kraju wydał oświadczenie, w którym wzywa wszystkich obywateli do zjednoczenia przeciw aktom przemocy.
2021-09-06 09:22:03
miniaturka
play

„Wielkie serce” – teledysk TAU promujący film o kard. Wyszyńskim

„Dobrze jest być kimś ważnym, ale ważniejsze, by być kimś dobrym” – takie słowa możemy usłyszeć w utworze promującym film fabularny „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” w reżyserii Tadeusza Syki.
2021-09-06 10:36:49
miniaturka

Czemu służą wydarzenia takie jak Kongres Eucharystyczny?

Czy odbywający się właśnie na Węgrzech Kongres Eucharystyczny ożywi wiarę katolików w Europie Środkowej? A co z nadchodzącą beatyfikacją kard. Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej? Jakie jest duchowe i duszpasterskie znaczenie takich wydarzeń?
2021-09-06 11:21:54
miniaturka

Papież o nowym błogosławionym: w końcu Argentyńczyk!

„W końcu argentyński błogosławiony, co!” – tak papież Franciszek wyraził radość z beatyfikacji swojego rodaka, franciszkanina i biskupa, o. Mamerta Esquiú. Uroczystość odbyła się w Argentynie, w rodzinnym mieście nowego błogosławionego.
2021-09-06 12:15:24
miniaturka

W USA rozpoczął się proces McCarricka

W Dedham k. Bostonu rozpoczął się proces oskarżonego o wykorzystywanie seksualne chłopców Theodore'a McCarricka. Wg Reutera oskarżony nie przyznał się do żadnego z trzech postawionych mu zarzutów dotyczących „nieprzyzwoitego zachowania” i „przemocy fizycznej” w stosunku do 16-letniego wówczas chłopca.
2021-09-06 13:40:56
miniaturka

Duda: bohaterom powstania wielkopolskiego należy się święto narodowe

Święto narodowe należne jest Wielkopolanom i bohaterom, którzy podczas powstania odzyskali Wielkopolskę dla naszego kraju - powiedział w poniedziałek prezydent Andrzej Duda. Zapewnił, że projekt ustawy wprowadzającej święto narodowe 27. grudnia niezwłocznie trafi do marszałek Sejmu.