Strona główna
opoka.org.pl
2018-06-26 13:09
S. Zielińska / ks. Grzegorz Piątek SCJ

Tyniec: Konferencja „Zarządzanie, przywództwo a duchowość"

Opactwo Benedyktynów w Tyńcu oraz Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent zaprasza na konferencję „Zarządzanie, przywództwo a duchowość", która odbędzie się w Tyńcu na 27 i 28 lipca.

Autor/źródło: Photogenica.pl, (C) Kate Mitchell/Corbis

Celem konferencji jest refleksja nad sytuacją i wyzwaniami duchowymi stojącymi przed współczesnymi liderami biznesowymi, społecznymi i duchowymi, wymiana doświadczeń oraz promowanie duchowości wśród osób zarządzających. 

Dwudniowe spotkanie będzie okazją nie tylko do wysłuchania ciekawych referatów, zadania pytań prelegentom oraz wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, ale także do wykorzystania czasu pomiędzy merytorycznymi elementami programu do wymiany doświadczeń i poznawania osób dzielących podobne wartości. Taką okazją będzie także udział w uroczystej kolacji zaplanowanej na koniec dnia konferencyjnego. W dniu drugim będzie można wziąć udział w wybranych warsztatach poświęconych tematyce przywództwa i duchowości.

Adresaci konferencji: Liderzy biznesowi, liderzy organizacji społecznych, liderzy duchowi.


Szczegóły dotyczące programu, tematyki, zapisów można znaleźć na stronie: www.zpd-tyniec.pl


Źródło: ks. Grzegorz Piątek SCJ, Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców Talent

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-06-26 09:34:05
miniaturka
play

Napór ideologiczny? Abp Gądecki: Polacy się nie poddają

Dlaczego w katolickiej Irlandii ludzie przestali słuchać kościoła? Co by było, gdyby to Kościół katolicki chciał wydrukować ulotki u organizacji LGBT? Co przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski uważa o Amoris Laetitia?
2018-06-26 09:51:29
miniaturka

Sanktuaria nie mogą być miejscem manifestowania nienawiści

Sanktuaria nie mogą być miejscem manifestowania nienawiści względem grup politycznych, społecznych lub etnicznych - podkreśla w słowie o narodowym pielgrzymowaniu Rada KEP ds. Migracji, Turystyki i Pielgrzymek.
2018-06-26 10:03:42
miniaturka

Bp Pindel: św. Andrzej Bobola pomaga przekraczać uprzedzenia

Do brania przykładu ze św. Andrzeja Boboli w przekraczaniu uprzedzeń i szukaniu ewangelicznego sposobu przekonywania do tego, co lepsze – zachęcił bp Pindel, w kościele św. Andrzeja Boboli w Czechowicach-Dziedzicach.
2018-06-26 13:46:38
miniaturka

Ważne nominacje w Watykanie

Szefem Administracji Dóbr Stolicy Apostolskiej został sekretarz generalny Episkopatu Włoch. Natomiast portugalski teolog, który głosił w Wielkim Poście rekolekcje dla Kurii Rzymskiej został papieskim bibliotekarzem i archiwistą.
2018-06-26 14:15:21
miniaturka

Nowi kardynałowie-biskupi

Papież nadał ten honorowy tytuł watykańskiemu Sekretarzowi Stanu oraz prefektom trzech kongregacji.
2018-06-26 14:52:57
miniaturka

Beskidy: trwają zapisy na Beskidzką Drogę Wojownika dla ojców i synów

Po raz drugi franciszkanie z Rychwałdu i Fundacja „Rodzina w Służbie Człowieka” organizują Beskidzką Drogę Wojownika – górską wyprawę ojców i synów.