Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2020-04-01 11:57
AC

Tygodnik Idziemy nie poddaje się epidemii i przechodzi na wydanie elektroniczne

- W czasie epidemii, żeby nie narażać naszych Czytelników i nie zmuszać proboszczów do nadludzkiego wysiłku kolportażu prasy przy braku wiernych w kościołach przeszliśmy tylko na wydanie elektroniczne - pisze ks. Zieliński.

"Idziemy" jest nowoczesnym tygodnikiem opinii redagowanym przez ludzi, którym bliski jest świat wartości głoszonych przez Jana Pawła II. Tytuł pisma nawiązuje do papieskiej książki Wstańcie, chodźmy!. Tygodnik powstał w Warszawie w roku 2005 jako odpowiedź na zapotrzebowanie osób wyrosłych w duszpasterstwie akademickim oraz w innych ruchach i stowarzyszeniach katolickich. Czasopismo prezentuje integralną wizję człowieka i świata, bez dzielenia go na sacrum i profanum. Nie tworzy katolickiego getta, ale i nie rozmywa nauczania Kościoła. Do spraw wiary podchodzi z taką samą naturalnością, jak do polityki, kultury i życia społecznego. Na łamach "Idziemy" publikuje swoje artykuły wielu znanych dziennikarzy i warszawskich duchownych.

- W czasie epidemii, żeby nie narażać naszych Czytelników i nie zmuszać proboszczów do nadludzkiego wysiłku kolportażu prasy przy braku wiernych w kościołach przeszliśmy tylko na wydanie elektroniczne - pisze ks. Henryk Zieliński.

"Idziemy" można nabyć pod adresem: eprasa.pl/news/idziemy

Można też znaleźć wersję na urządzenia mobilne na stronie: www.egazety.pl/wydawnictwo-warszawsko-praskie/e-wydanie-idziemy.html


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: prasa, media, internet, media katolickie, epidemia, kwk, koronawirus, pandemia, Tygodnik Idziemy