Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-06-19 15:10
S. Zielińska / www.festiwalzycia.pl

Trwają zapisy na Festiwal Życia 2018

Festiwal Życia to tygodniowe, plenerowe wydarzenie dla młodzieży, które organizują Misjonarze Oblaci MN w dniach 2-8 lipca przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku. Rejestracja tylko online do 24.06.

Autor/źródło: www.festiwalzycia.pl

Będzie to pierwszy Festiwal Życia w Kokotku, przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA. Nasz festiwal ma kilkunastoletnią już tradycję, ale w 2018 roku przenosimy go z Kodnia do Kokotka, na Śląsk, gdzie więcej osób będzie mogło z niego skorzystać! To wydarzenie, które nie ma konkurencji na Śląsku, a już porównuje się je z dawnym Gaude Festem rozpoznawalnym w całym kraju.

Festiwal Życia to tygodniowe, plenerowe wydarzenie dla młodzieży. W bogatym programie znajdują się codzienne konferencje z udziałem interesujących gości, praca w grupach, warsztaty, koncerty i animacje, a także program duchowy z modlitwami i Mszą świętą.

Hasło Festiwalu w 2018 roku: 

„Wstań” - na podstawie wersu z Księgi Jozuego. Tłem wydarzenia będzie barwna księga Biblii o wejściu Izraelitów do Ziemi Obiecanej, zmaganiach, walkach i chyba najbardziej spektakularnym w historii świata podbojem miasta (Jerycho) przy pomocy trąb!

Najważniejsze informacje o Festiwalu Życia 2018:

- Termin 2-8.08.2018 r.

- 2000 spodziewanych uczestników

- relikwie Drzewa Krzyża Świętego

- Bogaty program (Luxtorpeda, TGD, ks. Kuba Bartczak, Ania Golędzinowska, Jasiek Mela)


Kokotek, miejsce Festiwalu Życia, znajduje się 10 km od centrum Lublińca. Na podróżujących pociągami, czekać będą na dworcu darmowe autobusy, które dowiozą wszystkich już na samo miejsce festiwalu. Na tych, którzy przyjadą samochodami, czekać będą przygotowane parkingi, na których będzie można zostawić samochody na cały czas trwania festiwalu.

Rejestracja tylko online do 24 czerwca przez stronę: rejestracja.festiwalzycia.pl 

Wydarzenie organizują Misjonarze Oblaci MN, Archidiecezja Katowicka, Archidiecezja Częstochowska, Diecezja Gliwicka, Diecezja Bielsko-Żywiecka i Diecezja Sosnowiecka, a patronatem honorowym festiwal objęli także dodatkowo Wojewoda Śląski i Marszałek Województwa Śląskiego. Festiwal wspierają media i darczyńcy.

Kontakt w sprawie festiwalu: info@festiwalzycia.pl

o. Tomasz Maniura OMI – główny organizator festiwalu, tel. 509 911 680, maniura@niniwa.org

Krzysztof Zieliński – media, informacja, tel. 511 805 405, zielinski@niniwa.org

Źródło: www.festiwalzycia.pl


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: młodzież, Lubliniec, Festiwal Życia, Misjonarze Oblaci, Kokotek, Oblackie Centrum Młodzieży NINIWA