Strona główna
opoka.org.pl
2019-07-20 14:41
ek / www.songofsongs.pl

Trwa Song of Songs Festival!

W drugim dniu jednego z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie wystąpi m.in. grupa Darek Malejonek Hyperhemon.

Autor/źródło: www.songofsongs.pl

Song of Songs Festival odbywa się na scenie plenerowej Centrum Kulturalno-Kongresowego Jordanki. 

W trakcie dwunastu koncertów, publiczność ma niepowtarzalną okazję wysłuchania znakomitych gwiazd Polskiej sceny muzycznej.

Podczas tegorocznej edycji na scenie Song of Songs Festival występują:

2TM23, NATALIA NIEMEN, DAREK MALEJONEK HYPERHEMON, MONIKA KUSZYŃSKA, MAGDA ANIOŁ, ANASTASIS, OLGA SZOMAŃSKA, GOSPEL RAIN, DAGADANA, ADAM STRUG, POSPIESZALSCY, BEATA BEDNARZ.

Na wszystkie koncerty WSTĘP WOLNY!

Zapraszamy!

***

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2019-07-20 13:23:11
miniaturka

Ingres bpa Piotra Sawczuka

Dziś - 20 lipca - w Drohiczynie odbył się uroczysty ingres do katedry pw. Trójcy Świętej biskupa Piotra Sawczuka, nowego biskupa drohiczyńskiego.
2019-07-20 14:02:06
miniaturka
play

Hiszpania: prestiżowy festiwal poświęcony twórczości zakonnicy

Prestiżowy Międzynarodowy Festiwal Teatru Klasycznego w Almagro został w tym roku poświęcony zakonnicy Juanie Inés de la Cruz, która żyła w XVII w. (1651-1695).
2019-07-20 14:09:20
miniaturka

USA: zwycięstwo obrońców życia w sądowej bitwie z aborcyjnym gigantem

Sędzia federalnego sądu w USA postanowił drastycznie obniżyć sumę odszkodowania, na którą reportera pro-life pozwał aborcyjny gigant.
2019-07-20 16:51:03
miniaturka

Abp Gądecki: Życzę wiary odważnej i pokornej

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki wystosował list do nowego biskupa diecezji drohiczyńskiej bp. Piotra Sawczuka, którego ingres do katedry drohiczyńskiej odbył się dzisiaj.
2019-07-21 05:32:54
miniaturka
play

O Marcie i Marii i o tłumaczeniu z greckiego na nasze...

Niby prosta, a trudna jest dzisiejsza perykopa ewangeliczna. Można ją na wiele sposobów interpretować, a przecież "potrzeba mało, albo tylko jednego"...
2019-07-21 09:24:57
miniaturka

Papież: złym wyborom trzeba zapobiegać

Zapobieganie, aby chronić nieletnich jest apostolatem prewencji, do którego Papież zachęcił uczestników kursu poświęconego temu tematowi. Odbywa się on w Meksyku z inicjatywy Papieskiego Uniwersytetu w tym kraju oraz Centrum ochrony nieletnich z siedzibą w Rzymie.