Strona główna
opoka.org.pl
2019-02-13 14:24
ek / Szymon Gajewski

Światowe otwarcie! Zdrapka wielkopostna 2019

Dziś, tj. 13 lutego o 14.00 odbył się unboxing tegorocznej Zdrapki Wielkopostnej.

Autor/źródło: zdrapkawielkopostna.pl

Wraz z organizatorami - Wspólnotą Życia Chrześcijańskiego paczkę rozpakowali m.in. Trójca do Pary, Bliźniaczki Laskowskie, Weronika Zaguła, Szkoła Podstawowa nr 4 im św. Jana Pawła II, Deon.pl., Radio Warszawa i wiele innych osób i instytucji. To oni przekonali nieprzekonanych do uczestnictwie w zdrapywanych rekolekcjach. Każdego dnia na karcie Zdrapki uczestnicy będą odkrywać zadanie związane z postem, jałmużną lub modlitwą.

W pakiecie znalazło się sporo nowości. Sama Zdrapka jest koloru fioletowego i rozpala swoim wizerunkiem. Hasłu “Każdego dnia żyj w mocy Bożego Ducha” towarzyszą słowa Ewangelii wg św. Mateusza “Cieszcie się i radujcie albowiem Wasza nagroda wielka jest w niebie” umieszczone na obrazku płonącego ognia, symbolu Ducha Świętego, któremu mamy się poddawać przez cały Wielki Post.

Oprócz Zdrapki w wersji podstawowej w pudełku znalazły się zdrapki rodzinne w dużym formacie i plakat ze Zdrapką azjatycką. Tak! Zdrapka jest już w Azji!

Moment unboxingu otworzył drzwi dla wszystkich zdrapkowiczów, pakiety zamówić można na www.zdrapkawielkopostna.pl.Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy