Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-12-20 13:41
S. Zielińska / Mężczyźni Św. Józefa we Wrocławiu

Świąteczne spotkanie Mężczyzn Św. Józefa we Wrocławiu

Jak co miesiąc zapraszamy mężczyzn do wspólnej modlitwy oraz wielbienia Jezusa Chrystusa. Tym razem będzie to spotkanie wyjątkowe...

Spotkanie odbędzie się w piątek 28 grudnia w kościele św. Piotra i Pawła, przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Rozpocznie się jak zwykle adoracją od 18:30 oraz spowiedzią, po której zostanie odprawiona Msza Święta.

Po Eucharystii mężczyźni będą świętować narodzenie Zbawiciela. Nie jest planowana konferencja, bo co można powiedzieć wobec cudu narodzin największego mężczyzny w dziejach świata – Jezusa Chrystusa. Bóg rodzi się jako dziecko, jak każde niemowlę na świecie... Tak samo płacze, gdy jest głodne i krzyczy ze zmęczenia, ma kolki i trzeba je karmić - a potem nagle jest nastolatkiem i dorosłym mężczyzną... Tak bliski, a jednocześnie tak daleki, nieodgadniony – Wszechmocny Bóg Wcielony.  

To jednak też czas podsumowań, refleksji i zadumy... albowiem „jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono," (Koh 3,2) Będzie można podzielić się swoimi świadectwem... tym co w relacji z Bogiem najmocniej dotyka, co może zaważyło na życiu, zmieniło świat dookoła. To też chwila kiedy można Jezusowi podziękować za to, co się udało w tym roku i za wszystkie trudności, porażki, słabości, niepowodzenia.

Mężczyźni Świętego Józefa serdecznie zapraszają panów, ale gdyby ktoś nie mógł przyjść, to niech pomyśli o nich w tym dniu i pomodli się za wszystkich będących na spotkaniu. Uczestnicy spotkania będą modlić się za mężczyzn, którzy przychodzą na spotkania, przychodzili i będą przychodzić, nawet jeśli nawet o tym teraz nie myślą.

Program:

18:30 Spowiedź i adoracja

19:15 Msza Święta, męskie wielbienie oraz świadectwa

20:30 Świętowanie przy kawie / herbacie / różnych smakołykach (co kto z domu przyniesie) 

22:00 Zakończenie

„Radujcie się zawsze w Panu; jeszcze raz powtarzam: radujcie się!" (Flp 4,4)


Mężczyźni Świętego Józefa we Wrocławiu


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Boże Narodzenie, Wrocław, spotkanie mężczyzn, Mężczyźni św. Józefa