Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-06-05 10:46
S. Zielińska / Salve TV

Spotkał Boga. I zaczął robić takie rzeczy

Bóg jest lekarstwem na całe zło na świecie. Czemu nie zanieść Go osobom, które siedzą w tym wszystkim? To dlatego stawiamy na ewangelizację bezdomnych - mówił Marcin Ostrowski, prezes Fundacji Ja Jestem.

- Kilka lat temu doświadczyliśmy spotkania z Żywym Bogiem. Bóg kocha każdego człowieka miłością, która jest dla nas niepojęta i chce nam nią doświadczyć. Niestety my często w życiu siedzimy w swoich planach, grzechach, zamiast spojrzeć na Niego i poprosić, by przyszedł - mówił Marcin Ostrowski prezes Fundacji Ja Jestem pomagającej m.in. osobom zagrożonym lub wykluczonym społecznie.

- Znalazłem się na rekolekcjach i podjąłem decyzję nawrócenia. To zmieniło nasze życie. Doświadczyliśmy z narzeczoną wielu cudów i przemiany - dodawał.

- Kiedy zaczęliśmy żyć w czystości to zrozumieliśmy, że miłość i małżeństwo to oddanie siebie. To przygotowało nas do ślubu - podkreślał.

- Bóg jest lekarstwem na całe zło na świecie. Czemu nie zanieść Go osobom, które siedzą w tym wszystkim? - zastanawiał się.

- To dlatego stawiamy na ewangelizację bezdomnych - mówił.


Źródło: Karolina Zaremba, Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

Linki zewnętrzne:


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Warszawa, bezdomni, ewangelizacja, świadectwo, ubodzy, Fundacja Ja Jestem, wykluczenie, Marcin Ostrowski