Strona główna
opoka.org.pl
2019-02-19 10:28
AC / pro-life.pl

Seks po czterdziestce czyli jak rozpoznawać płodność w premenopauzie

Zaproszenie na wykład połączony z warsztatami, który poprowadzi Izabela Salata, wieloletni instruktor modelu Creightona, instruktor metody Rötzera, doradca życia rodzinnego.

Autor/źródło: Photogenica.pl, Hola Images

W czasie warsztatu żona znajdzie odpowiedź na pytania:

- co się ze mną dzieje i dlaczego?

- jakie zmiany mnie czekają?

- czy jeszcze mogę zajść w ciążę?

Mąż dowie się:

- dlaczego żona staje się inna?

- jak mogę jej pomóc w tym trudnym czasie?

- kiedy wreszcie będzie można zawsze i wszędzie?


23.02.2019 (sobota) 10.30  – 13.30

Miejsce: klasztor oo. Dominikanów, ul. Stolarska 12, Kraków

Więcej informacji: krakow.spotkaniamalzenskie.pl

źródło: pro-life.pl

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2019-02-19 08:54:18
miniaturka

Łotwa: zmarł bp Antons Justs

W niedzielę rano (17 lutego) w Jełgawie na Łowie zmarł bp Antons Justs – pierwszy ordynariusz diecezji jełgawskiej. Miał 87 lat.
2019-02-19 09:27:11
miniaturka

Konferencja prasowa w Toruniu. Kształtuj Środowisko Młodzieży

16 lutego w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu podczas Ogólnopolskiej Sesji Zarządów Diecezjalnych oraz zebrania Krajowej Rady Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży odbyła się konferencja prasowa mająca na celu przybliżenie kierunków działania Stowarzyszenia.
2019-02-19 09:58:23
miniaturka

Ordo Iuris i norweska Polonia w obronie polskich rodzin oraz konsula RP

Decyzja norweskich władz o wydaleniu z kraju konsula RP dr. Sławomira Kowalskiego wywołała wiele głosów krytyki. Spotkała się ona przede wszystkim z brakiem akceptacji ze strony tamtejszej Polonii.
2019-02-19 11:01:42
miniaturka

Działalność Jugendamtów łamie polsko-niemieckie ustalenia?

Parlament Europejski skrytykował w rezolucji niektóre działania Jugendamtów. Jest to odpowiedź na liczne petycje rodziców kierowane do unijnego organu ze skargami na praktyki stosowane przez ten niemiecki urząd.
2019-02-19 11:56:32
miniaturka

KUL - ruszają zapisy na bezpłatne powtórki przedmaturalne

Od 15 marca Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na kolejną edycję Uniwersyteckich Powtórek Przed Maturą.
2019-02-19 12:16:00
miniaturka

Franciszek u św. Marty: współczesnym potopem są wojny, za które płacą najsłabsi

"Współczesne wojny są odpowiednikiem biblijnego potopu." – powiedział Franciszek podczas porannej Eucharystii w Domu Świętej Marty.