Strona główna
opoka.org.pl
2021-08-24 10:43
AC / Bądźmy Razem. TVP

S. Cristina Scuccia modliła się śpiewem na Jasnej Górze

„Siostra dała czadu!”, „Cudownie, to łaska Boga...”, „Chrześcijanie to tacy cudowni ludzie! A tak często inni ich tak nie widzą” – to jedne z komentarzy, które pojawiły się po występie s. Cristiny na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy”. Siostra zachwyciła szczerością wykonania utworu „I Surrender”.

Cristina Scuccia to śpiewająca zakonnica, która wygrała program „The Voice of Italy”. S. Cristina jest pełna energii i ma piękny, mocny głos, którym zachwyciła ostatnio polską publiczność na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Jasna Strona Mocy”.

Siostra nie pierwszy raz odwiedziła Polskę. Wcześniej pod koniec lipca 2016 zaśpiewała dla zgromadzonych na Placu Szczepańskim w Krakowie pielgrzymów. Jej występ miał miejsce w ramach festiwalu „Halleluya” odbywającego się podczas Światowych Dni Młodzieży. S. Cristina brała także udział w koncercie „Wierzę w Boże Miłosierdzie”, mającym charakter wydarzenia ekumenicznego, w trakcie którego na scenie wystąpili chrześcijanie z różnych wspólnot.

źródło: Bądźmy Razem. TVP - youtube.com

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-08-24 09:40:21
miniaturka

Szef MON: w ciągu najbliższych dni wzrośnie liczba żołnierzy na granicy z Białorusią

Jesteśmy gotowi do tego, aby na granicy z Białorusią wsparcia udzielało nawet dwa tysiące żołnierzy Wojska Polskiego; obecnie jest ich niespełna tysiąc, w ciągu najbliższych dni ta liczba wzrośnie - zapowiedział minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.
2021-08-24 09:49:38
miniaturka

Rozniecać miłość! Karmelitanki Dzieciątka Jezus świętowały100-lecie istnienia

„Rozniecać miłość. To cel. Wasze zasadnicze zadanie, którego aktualność nie skończy się nigdy, bo świat wciąż spragniony jest miłości, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach” – powiedział abp Salvatore Pennacchio w homilii podczas obchodów 100-lecia Karmelitanek Dzieciątka Jezus.
2021-08-24 10:19:43
miniaturka

Bp Zadarko: W uchodźcach powinniśmy dostrzegać konkretnych ludzi

Polska powinna wypracować dalekosiężną politykę migracyjną, stoi bowiem przed nami perspektywa wielu lat zmagania się z problemem migrowania z powodów zarówno ekonomicznych, jak i politycznych, mówi bp Krzysztof Zadarko. Nie można odwracać głowy i udawać, że problem nie istnieje
2021-08-24 10:53:26
miniaturka

Watykan: kiedy następny konsystorz?

Pod koniec bieżącego roku, lub w pierwszych miesiącach przyszłego papież Franciszek ogłosi ósmy konsystorz w celu mianowania nowych kardynałów, zwłaszcza elektorów - twierdzi portal Il Sismografo.
2021-08-24 11:19:55
miniaturka

Włochy: trwa kampania na rzecz eutanazji. Biskupi: „wybór śmierci jest klęską człowieka”

Działacze pokonali pierwszą przeszkodę w drodze do zalegalizowania wspomaganego samobójstwo i eutanazji. W zeszłym tygodniu poinformowali, że ich petycję podpisało już ponad pół miliona osób – to minimum konieczne do podjęcia przez parlament decyzji o referendum.
2021-08-24 11:26:07
miniaturka

W Kalifornii po raz pierwszy przejdzie Marsz dla Życia

25 sierpnia po raz pierwszy w Kalifornii przejdzie Marsz dla Życia. „Zapraszamy wszystkich ludzi do przyłączenia się do nas w celebrowaniu Boskiego daru życia od poczęcia do jego naturalnego końca” – powiedział Jonathan Keller, przewodniczący Kalifornijskiej Rady Rodzin.