Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-03-02 11:26
AC / Salve TV

Rzucił korporację z nietypowego powodu

Co się takiego stało, że rzucił pracę w korporacji? Jak działa modlitewna grupa wsparcia? Kto może prosić o pomoc? Sławomir Komuda podzielił się świadectwem swojego życia.

Sławomir Komuda, jeden z pomysłodawców Modlitewnej Grupy Wsparcia i Projektu Miłosierdzie podzielił się świadectwem swojego życia.

- Moje uciekanie przed Panem Bogiem skończyło się w Roku Miłosierdzia. Właśnie wtedy przyszedł pomysł na realizację Projektu Miłosierdzie. Studiując pedagogikę razem z teologią zastanawiałem się po co to robię. Gdy tylko przychodziły mi myśli, że moje życie zawodowe powinienem dzielić razem z Bogiem, to wtedy uciekałem. Wymyślałem ludzkie wytłumaczenia. Zacząłem pracę w biznesie - mówił Sławomir Komuda.

- To była moja ucieczka, pójście w pracę zawodową - dodawał.

- Modlitewna grupa wsparcia to ludzie, którzy chcą modlić się za innych. Każdy może się dołączyć. Mamy telefon i trzeba wysłać smsa z prośbami o modlitwę. Ta grupa powiększa się z tygodnia na tydzień. Codziennie te osoby otrzymują pakiet kilkudziesięciu próśb. To jest codzienna modlitwa za tych, którzy potrzebują - podkreślał.

Nr telefonu Modlitewnej Grupy Wsparcia: 723 950 676

źródło: Karolina Zaremba, Salve TV - Chrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej


Podziel się tym materiałem z innymi: