Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-01-24 13:12
S. Zielińska / Fundacja Abba Pater

Relacja ze Spotkania z Ojcem

Fundacja Abba Pater 14 stycznia zorganizowała pierwsze "Spotkanie z Ojcem" w parafii św. Antoniego w Ostrowie Wlkp. Podczas Eucharystii modlono się w intencji ustanowienia Święta Boga Ojca.

Autor/źródło: Wojciech Neubauer, Fundacja Abba Pater

„O, mój Ojcze niebieski, jak jest słodko i miło widzieć, że Ty jesteś moim Ojcem, a ja Twoim dzieckiem!"- to fragment modlitwy s. Eugenii, której Swoje Orędzie w 1932 roku przekazał Bóg Ojciec.

Fundacja Abba Pater 14 stycznia 2018 w parafii św. Antoniego Padewskiego w Ostrowie Wlkp. razem ks. Pawłem Gomółką, ks. Michałem Włodarskim oraz zespołem WOW rozpoczęła pierwsze Spotkanie z Ojcem. 

Adoracja Najświętszego Sakramentu wprowadziła uczestników w Słowo Boga Ojca zawarte w Orędziu, które jeszcze mocniej wybrzmiało na Eucharystii odprawianej w intencji ustanowienia Święta Boga Ojca. Spotkanie zakończyło się Uwielbieniem, po którym każdy mógł wrócić do domu zaopatrzony w Orędzie Boga Ojca, a także zakładkę do książki, na której jest modlitwa s. Eugenii. 

Organizatorzy Spotkania z Ojcem zapraszają już na kolejne, które odbędzie się 11 lutego o godz. 19.00 w parafii Cudu Eucharystycznego w Nowych Skalmierzycach.

Fundacja Abba Pater

Linki zewnętrzne:


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: Ostrów Wielkopolski, Fundacja Abba Pater, Bóg Ojciec, Święto Boga Ojca