Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-05-09 13:39
S. Zielińska / Lidia Kluczyk

Rekolekcje z o. Jamesem Manjackalem - Misjonarzem Miłosierdzia

"Ci, których prowadzi Duch Boży, są synami Bożymi" (Rz 8,14) - to myśl przewodnia zbliżających się rekolekcji z ojcem Jamesem Manjackalem, które odbędą się w dniach 1-3 czerwca w Warszawie.

Autor/źródło: badzdobrejmysli.pl

Otrzymawszy zgodę Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej już po raz dziewiąty zapraszamy na rekolekcje, które poprowadzi ojciec James Manjackal (MSFS) - Misjonarz Miłosierdzia. 

Rekolekcje, które prowadzi zawsze są wydarzeniem gromadzącym tysiące ludzi chcących pogłębić swoją wiarę, uporządkować życie o doświadczyć bliskiej obecności Boga. Podczas tych niezwykłych spotkań mają miejsce liczne uzdrowienia, zarówno fizyczne jak i duchowe. Rekolekcje złożone są z modlitw, w tym modlitw o uzdrowienie, konferencji głoszących naukę w oparciu o Pismo Święte i zasady wypływające z nauczania Kościoła, przewidujemy również całonocne czuwania modlitewne. Rekolekcje ojca Jamesa są zawsze głoszone z mocą, w atmosferze modlitewnego skupienia, uwielbienia i radości.

1-3 czerwca 2018 r. 

Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska

Warszawa, ul. Marsa 56c


Organizatorzy: Parafia p.w. Matki Boże Dobrej Rady i Fundacja Bądź dobrej myśli

Więcej informacji o ojcu Jamesie i rekolekcjach znajdą Państwo na stronie Fundacji: badzdobrejmysli.pl oraz na profilu FB Fundacji.

Źródło: Lidia Kluczyk


Podziel się tym materiałem z innymi: