Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-12-11 21:00
s. Kinga Walkowiak, Koinonia św. Pawła

Rekolekcje Jezus, Sługa Jahwe

Celem rekolekcji jest spotkanie z Chrystusem, którego życie i śmierć zostały zapowiedziane przez proroka Izajasza.

Archiwum Koinonii św. Pawła

 Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach zaprasza na rekolekcje w ramach Biblijnej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Pawła w dniach w dniach 28.02-01.03.2020 r

Czytając Pieśni o Słudze Bożym, będziemy dogłębnie rozważać o życiu i śmierci Jezusa: to, co prorok napisał w połowie VI wieku przed Chrystusem, spełniło się całkowicie w wydarzeniach, jakie się złożyły na los Mesjasza ukrzyżowanego – Zwycięzcy, ponieważ stał się Ofiarą.

Jezus był zmuszony przemyśleć własne najgłębsze powołanie w świetle tych Pieśni, przejmując je na siebie jako formę własnego życia: do tego stopnia, że również w ich świetle interpretował własną śmierć. 

Było to życie i śmierć, które zostały zapowiedziane jako powołanie Sługi Bożego z woli Boga, ale też należało je odkryć jako osobiste powołanie i zgodzić się na nie, aby wypełnić wolę Boga: zbawienie wszystkich ludzi?

Miejsce: Centrum Modlitwy i Ewangelizacji św. Pawła

ul. Bęczkowska 53a, Kielce

r.missio@complex.com.pl

www.rmissio.pl

tel. 606 124 328

Linki zewnętrzne:


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: rekolekcje, ewangelizacja, lectio divina, choroba, cierpienie, sens życia, opieka