Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2019-01-30 14:32
AC / KAI

Razem szczęśliwi i spełnieni! Zbliża się Tydzień Małżeństwa

W dniach 7 do 14 lutego już po raz piąty odbędzie się Tydzień Małżeństwa pod hasłem: „Razem szczęśliwi i spełnieni”.

Autor/źródło: pixabay, Takmeomeo

Tydzień Małżeństwa to cykl wydarzeń mających na celu wspomaganie par małżeńskich w budowaniu trwałej więzi dającej poczucie bezpieczeństwa i szczęścia. Warszawską edycję tego wydarzenia po raz trzeci organizuje Centrum Myśli Jana Pawła II.

W Warszawie odbędą się między innymi warsztaty na temat sztuki komunikacji w małżeństwie, zajęcia taneczne, ciekawe wykłady i wiele atrakcji artystycznych. Małżonkowie będą mogli wylosować bezpłatną kolację dla dwojga w znakomitych warszawskich restauracjach, taniej zakupić książki w niektórych księgarniach, będą też mogli skorzystać z bezpłatnych lub tańszych biletów na wystawy (w tym do Zamku Królewskiego i Zachęty), filmy, sztuki teatralne i koncerty w Filharmonii Narodowej.

Jedną z atrakcji Tygodnia Małżeństwa w stolicy będzie spotkanie autorskie z Krzysztofem Zanussim poświęcone idei małżeństwa w kinie polskim i europejskim oraz przemianom, jakim podlegał filmowy obraz małżeństwa.

Większość wydarzeń jest bezpłatna, a na wybrane obowiązują zapisy.

Już dziś chęć udziału w poszczególnych wydarzeniach można zgłosić przez stronę www.centrumjp2.pl, na której dostępny jest szczegółowy i aktualizowany program oraz zasady uczestnictwa.

CMJPII / Warszawa


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: rodzina, małżeństwo, tydzień małżeństwa