Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-06-18 11:54
AC

Premierowy utwór zespołu TATO - Chwała Mu

TATO czyli katotatogranie. TATO to duet tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel – dostać się do Nieba i wciągnąć tam jak najwięcej osób - m.in. poprzez przekazywanie innym efektów swojej muzycznej pasji.

Jeśli zapytać zespół o gatunek muzyczny, odpowiedzieliby: katoTATOgranie. A ogólnie krążą wokół muzyki elektronicznej. TATO tak zawołał do serca Marcina Kamińskiego i Artura Cwudzińskiego, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą, chcą przekazywać dalej. A słyszą to w nietypowej formie. Muzyka grana przez Artura i Marcina to często taneczny beat połączony z przestrzenią rodem z islandzkiego Sigur Rós i wrażliwością Bon Iver. Muzyka jest nieodzownie złączona z radosną modlitwą, wielbieniem Boga, wołaniem o Ducha Świętego, rozmową z Jezusem. Całość przepełniona jest nadzieją, radością, miłością, wiosną.

- Dlaczego „tato”? Bo poznajemy jak bardzo nas kocha. Nie jak surowy Ojciec, ale właśnie jak uczący życia i kochający na maksa TATO, który jak Tatą z przypowieści o marnotrawnym synu - wybiega naprzeciw zbuntowanego syna i z miłości, radości i tęsknoty rzuca się mu w ramiona. Czysta MIŁOŚĆ - dzielą się członkowie zespołu.

Zespół oficjalnie rozpoczął swoją działalność 21 kwietnia 2018 roku. Premierowym utworem zespołu TATO jest "Chwała Mu".

- Jest to prośba do TATY, aby otworzył nasze oczy, serca, rozum, na przyjmowanie Jego MIŁOŚCI, tak, abyśmy mogli oddawać MU chwałę, poprzez życie przepełnione miłością, pasją, nadzieją, wiosną, wiarą, siłą, Niebem - mówią muzycy.


Muzyka: TATO

Klip: Natalia Kranz

Słowa : Ida Balicka i TATO


Po więcej informacji o TATO zapraszamy na: facebook.com/TATO.muzyka


źródło: zespół TATO


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: muzyka, ewangelizacja, Marcin Kamiński, TATO, Artur Cwudziński