Strona główna
opoka.org.pl
2018-09-17 12:53
S. Zielińska / Salve TV

Potrzeby i jazda na pustym baku

Za co jestem wdzięczny/wdzięczna drugiej osobie? A czy jestem wdzięczny/a... sobie? Jak dotrzeć do swoich emocji? - O komunikacji w rodzinie mówi Agnieszka Kozak w cyklu Strategia Ona&On.


- Jeżeli odkryję swoje potrzeby, będę umieć o nich komunikować i o nie dbać. Mogę dać siebie tylko wtedy, kiedy siebie mam - wyjaśniała ekspertka.

Liczba rozwodów wciąż rośnie. Rodziny przeżywają kryzysy i nieporozumienia, które w większości wypadków są spowodowane brakiem lub błędną komunikacją. 

Strategia Ona&On to cykl, w którym Agnieszka Kozak, psycholog, terapeutka, coach, nauczyciel akademicki, trenerka biznesu zdradza strategię, jak przeciwstawić się tym trendom.


Wszystkie odcinki Ona&On znajdują się >>tutaj<<


Źródło: Karolina Zaremba , Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-Praskiej

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2018-09-17 11:30:03
miniaturka

Brazylia: młodzież napisała list do Franciszka

Młodzież z brazylijskiej Amazonii napisała list do Papieża Franciszka. Jest on owocem trzydniowego spotkania w Manaus, przygotowującego do Synodu poświęconego Amazonii, który odbędzie się w przyszłym roku.
2018-09-17 11:56:47
miniaturka

Msza św. z okazji 80. rocznicy otwarcia Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

24 września o godz. 17.00 uroczystej Mszy św. z okazji 80. rocznicy otwarcia Muzeum Archidiecezji Warszawskiej będzie przewodniczył kard. Kazimierz Nycz.
2018-09-17 12:24:41
miniaturka

Europa musi rozwijać ducha wzajemnego zrozumienia i współpracy

Konieczność współpracy pomiędzy Kościołami w Europie, wzmacniania wspólnoty, formacji duchowej, świadectwa i ewangelizacji podkreślili Biskupi Rady Konferencji Episkopatów Europy w komunikacie wydanym po obradach, które odbyły się w Poznaniu.
2018-09-17 13:25:46
miniaturka

Kard. Sarah w Zakopanem: Europa Zachodnia chce Ewangelii bez krzyża

Europa Zachodnia chce Ewangelii bez krzyża, bez potrzeby radykalnego nawrócenia. Właśnie z tego powodu Jezus umarł na krzyżu - mówił kard. Robert Sarah w sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.
2018-09-17 13:28:42
miniaturka

Niedziela ze św. Zygmuntem Szczęsnym Felińskim w Mikstacie

Niedziela ze św. Zygmuntem Szczęsnym Felińskim była okazją do poznania Jego życiowej drogi i wartości, którymi się kierował, drogi wartej naśladowania, bo prowadzącej do nieba.
2018-09-17 13:50:38
miniaturka

Miechów: zakończenie V Dni Jerozolimy

W Miechowie – gdzie znajduje się polska siedziba zwierzchnictwa bożogrobców i bazylika z najstarszą repliką Grobu Bożego w Europie od 15 do 16 września trwały V Dni Jerozolimy.