Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2020-03-25 15:16
nc

Papież do Polaków: Każde życie ludzkie jest bezcennym darem Boga

Każde życie ludzkie jest bezcennym darem Boga... Przez wstawiennictwo Maryi, prośmy Pana życia, by napełnił serca wszystkich ludzi szacunkiem dla każdego życia – powiedział Papież Franciszek do Polaków podczas środowej audiencji generalnej.

Autor/źródło: Vatican Media / YouTube

Każde życie ludzkie jest bezcennym darem Boga. Coraz bardziej zdajemy sobie z tego sprawę w tym czasie, gdy epidemia odbiera życie bardzo wielu osobom – powiedział Papież Franciszek do Polaków podczas środowej audiencji generalnej.


Publikujemy pełną treść pozdrowień:

Drodzy bracia i siostry, dziś przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Przeżywamy tajemnicę Syna Bożego, który stał się człowiekiem i narodził się z Dziewicy Maryi. Ona z wielkoduszną gotowością przyjęła i chroniła Jego życie poczęte z Ducha Świętego. Każde życie ludzkie jest bezcennym darem Boga. Coraz bardziej zdajemy sobie z tego sprawę w tym czasie, gdy epidemia odbiera życie bardzo wielu osobom. Przez wstawiennictwo Maryi, prośmy Pana życia, by zatrzymał groźbę śmierci i by napełnił serca wszystkich ludzi szacunkiem dla każdego życia. Jego błogosławieństwo niech wam zawsze towarzyszy.


Za: Biuro Prasowe KEP


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: papież Franciszek, katecheza środowa, pozdrowienia dla Polaków