Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2018-02-01 13:32
Wydawnictwo eSPe

"Od charyzmatyka do mistyka. Wprowadzenie do modlitwy chrześcijańskiej dla każdego."

Chcesz się spotkać z żywym Bogiem? Zacznij się modlić! Przewodnik Sławomira Zatwardnickiego.

Autor/źródło: Wydawnictwo eSPe

Sławomir Zatwardnicki zaprasza Cię do zrobienia sobie przerwy w życiowej wędrówce i wejścia do namiotu spotkania z Panem – zarówno tego oddalonego od świata ludzkich spraw, jak i rozbijanego w obozie naszej codzienności. Inspirując się przeżyciami wielkich mistyków i myślami mistrzów duchowości chrześcijańskiej, a także własnymi doświadczeniami modlitewnymi, wkłada w Twoje ręce niezwykły przewodnik, który napotykającym trudności w modlitwie pomoże odnaleźć właściwą ścieżkę, a pragnącym pogłębić i wzbogacić swoje życie duchowe wskaże nowe modlitewne szlaki.

Wejdź na drogę modlitwy i naucz się:

  • odnajdować miejsce i czas dla Boga, 
  • wykorzystywać w rozmowie z Bogiem zarówno rozum, jak i uczucia, 
  • właściwie korzystać z charyzmatów,służyć swoją modlitwą innym ludziom. 

Sławomir Zatwardnicki – doktor teologii, członek Towarzystwa Teologów Dogmatyków oraz Stowarzyszenia Teologów Fundamentalnych, autor licznych artykułów i książek, w tym opublikowanej przez Wydawnictwo eSPe Tata strongman. Bloger i youtuber (kanał „Rybie Oko”), odpowiedzialny za wałbrzyską filię Szkoły Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji Świętej Maryi z Nazaretu Matki Kościoła. Żonaty, ma pięcioro dzieci. Mieszka w Wałbrzychu.

Patronat medialny: Inicjatwa Missio, Opoka.org.pl

Zobacz książkę TUTAJ


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: książka, modlitwa, charyzmaty, mistyka, wydawnictwa espe, sławomir zatwardnicki, nowość