Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-08-13 13:49
AC

Nowy utwór zespołu TATO - Ukryta

Ten utwór to ukojenie, pokój i nadzieja... To łagodny utwór o znajdowaniu TATY w zwykłych, codziennych sprawach. To piosenka o tym, co najważniejsze - o miłości.

12 sierpnia 2018 roku ukazał się utwór zespołu TATO "Ukryta". Jest to drugi po "Chwała Mu" utwór tego zespołu z zapowiadanej na jesień 2018 roku debiutanckiej płyty. "Ukryta" to łagodny utwór o znajdowaniu TATY w zwykłych, codziennych sprawach. TATY, który jest skryty w uśmiechu przyjaciela, w pojednawczym uścisku skłóconych osób, w smaku letniego wiatru, w spojrzeniu zakochanych. Tekst piosenki jest wzbogacony opisem MIŁOŚCI od św. Pawła (por. 1 Kor 13, 1-13).

TATO czyli katotatogranie. TATO to duet tworzony przez młodych mężczyzn, którzy mają wspólny cel – dostać się do Nieba i "wciągnąć" tam jak najwięcej osób - m.in. poprzez przekazywanie innym efektów swojej muzycznej pasji. TATO tak zawołał do serca Marcina Kamińskiego i Artura Cwudzińskiego, że usłyszeli. I teraz, to co słyszą, chcą przekazywać dalej. Zespół oficjalnie rozpoczął swoją działalność 21 kwietnia 2018 roku. O premierowym utworze zespołu TATO "Chwała Mu" pisaliśmy >>tutaj<<.

Utwór "Ukryta":

Muzyka: tato
Klip: Klaudia Tadych
Słowa : 1 Kor 13, 1-13 + tato

miks: Grzegorz Mańko
mastering: Marcin Bociński (legatomastering.pl)

źródło: zespół TATO


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: muzyka, ewangelizacja, miłość, Bóg Ojciec, Marcin Kamiński, TATO, Artur Cwudziński