Strona główna
opoka.org.pl
2021-04-07 08:00
JR / Alior Bank / PAP

Niższa cena kredytów dla firm w Alior Banku

Alior Bank obniża o połowę prowizję przygotowawczą od kredytów dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Oferta dotyczy nowego finasowania udzielanego w formie kredytu w rachunku bieżącym, Biznes Kredytu obrotowego i na cele zakupowe, kredytów nieodnawialnych na finansowanie bieżącej działalności, w tym kredytu Łatwy Kapitał.

Autor/źródło: Alior Bank

Promocja obejmuje kredyty udzielane od 8 marca do 31 maja br. i jest skierowana do nowych oraz obecnych klientów Alior Banku, którzy potrzebują finansowania na bieżącą działalność gospodarczą oraz finansowania celów zakupowych.

„Z uwagą śledzimy sytuację makroekonomiczną i prognozy rynkowe. Spodziewamy się wzrostu zainteresowania przedsiębiorców kredytami obrotowymi. Dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną, która obniża o połowę prowizję przygotowawczą. W ten sposób chcemy ułatwić klientom dostęp do finansowania najważniejszych potrzeb związanych z prowadzeniem i rozwojem biznesu” – mówi Marek Sołtysiak, dyrektor zarządzający Pionem Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

Ofertę wyróżnia szybki czas podjęcia decyzji kredytowej – już w 20 minut od złożenia wniosku oraz możliwość zdalnego załatwienia formalności dzięki podpisaniu umowy podpisem kwalifikowanym. Co ważne, bank nie wymaga zabezpieczeń materialnych. Kredyt zabezpieczony jest gwarancją Banku Gospodarstwa Krajowego. Ponadto, Alior Bank może wymagać, jako dodatkowego zabezpieczenia, weksla wystawionego na rzecz banku.

Kredyt w rachunku bieżącym pozwala na szybkie regulowanie zobowiązań, bez składania dodatkowych dyspozycji uruchomienia finansowania. Biznes Kredyt na cele obrotowe i kredyt Łatwy Kapitał to nieodnawialne formy finansowania majątku obrotowego firmy.

Biznes Kredyt na cele zakupowe przeznaczony jest między innymi na zakup maszyn, urządzeń, zakup pojazdów, w tym pojazdów niewymagających rejestracji, zakup lub remont nieruchomości, która posiada pozwolenie na użytkowanie lub konsolidację takich kredytów w innych bankach.

Okres finansowania, w ramach kredytów objętych promocją, wynosi do 84 miesięcy dla mikrofirm i do 36 miesięcy dla małych firm w przypadku finansowania o charakterze nieodnawialnym oraz do 24 miesięcy w przypadku kredytu w rachunku bieżącym. Przedsiębiorcy z segmentu mikrofirm mogą liczyć na kredyt do 1 mln zł. Natomiast maksymalna kwota finansowania w przypadku małych firm to 3 mln zł.

Warunki promocyjne nie mogą być stosowane w przypadku odnowienia oraz refinansowania lub konsolidacji istniejącego zaangażowania firmy w Alior Banku. Bank uzależnia decyzję o przyznaniu finansowania od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej firmy. Szczegóły oferty są dostępne w oddziałach własnych Alior Banku i centrach bankowości korporacyjnej.

Źródło informacji: Alior Bank

Logo PZU

Zamieszczone na stronach internetowych portalu https://opoka.org.pl/ i https://opoka.news materiały sygnowane skrótem „PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez Fundację Opoka na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-04-06 11:12:50
miniaturka

Emaus dziś: rozpoznajmy Chrystusa przez Eucharystię

Tak jak dwa tysiące lat temu Chrystus podąża drogą razem z nami – Jego uczniami. Ale tak jak uczniom w drodze do Emaus nieraz trudno nam Go rozpoznać, bo za bardzo zajęci jesteśmy bieżącymi wydarzeniami, nie widząc ich głębszego sensu. Aby rozpoznać Jezusa potrzebujemy wejść w rzeczywistość Misterium – w Eucharystię.
2021-04-06 12:38:09
miniaturka

Bp Galbas: Chęć reformowania Kościoła często łączy się z niewiedzą

Pokusa reformowania Kościoła z zewnątrz często połączona jest z absolutną niewiedzą. Gdy słyszę, że trzeba zmienić to, że tak mała liczba biskupów zarządza tak wielką liczbą świeckich, jest to dla mnie oznaka braku elementarnej wiedzy z eklezjologii – powiedział bp Adrian Galbas (diec. ełcka).
2021-04-06 12:55:53
miniaturka

Od 12 kwietnia kolejny etap zapisów na szczepienia. Kogo obejmie?

Od 12 kwietnia rozpoczną się zapisy na szczepienia osób urodzonych w 1962 roku, każdego następnego dnia będzie dochodził jeden młodszy rocznik, ale starsi, którzy nie zdążyli się zapisać w dedykowanym sobie dniu, też będą mogli to zrobić – powiedział szef KPRM Michał Dworczyk.
2021-04-06 13:29:23
miniaturka

Abp Hoser wciąż przebywa w szpitalu. Dziękuje za modlitwy w jego intencji

Abp Henryk Hoser, biskup senior diecezji warszawsko-praskiej i wizytator apostolski parafii w Medziugorie, wciąż przebywa w jednym z warszawskich szpitali z powodu zakażenia koronawirusem. Jego stan jest stabilny.
2021-04-06 13:53:47
miniaturka

Zaczynam dzień z Ewangelią

Doświadczenie spotkania z Jezusem – w Słowie, Eucharystii i wspólnocie wiary – ma nas przemienić, abyśmy z pałającymi sercami wrócili do domów, miejsc pracy, nauki i odpoczynku, a także aktywności internetowej, świadcząc wszędzie tam, że Pan rzeczywiście zmartwychwstał.
2021-04-06 15:35:42
miniaturka

Świat nie może dłużej ignorować dramatu Mozambiku!

Papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie (PKWP) bije na alarm w sprawie dramatycznej sytuacji w Mozambiku. Islamscy dżihadyści dopuszczają się tam okrutnych zbrodni. Ponad 700 tys. ludzi uchodzących przed ich bestialstwem potrzebuje aktualnie pilnego wsparcia.