Strona główna
opoka.org.pl
2021-04-07 10:22
AC

Nadchodzi nowe... z zespołem TYLKO TY! Posłuchaj i „pokochaj jeszcze raz”

„Wszystko czego pragnę” to przepiękny, wzruszający utwór z nadchodzącej płyty „Pokochaj jeszcze raz”. TYLKO TY to zespół wyłoniony spośród stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zachwyca nie tylko prawdziwym dzieleniem się wiarą w Jezusa, ale i wysokim poziomem wokalnym.

„Każdego dnia biegniemy za „czymś” w poszukiwaniu szczęścia. Dziś chcemy się zatrzymać. Jezu, nic i nikt nie jest w stanie wypełnić pustki naszego serca. Tylko Ty. Wołamy o Twoją miłość. Napełnij Nią każde spragnione serce. Ty, który oddałeś dla nas wszystko – swoje życie. Stań się dla nas wszystkim”. Tym pięknym świadectwem dzielą się artyści w opisie pod nowym utworem „Wszystko czego pragnę”, który zapowiada płytę zespołu TYLKO TY „Pokochaj jeszcze raz”. Jezus w Wielką Noc stał się Życiem dla wszystkich. Niebem. „Tylko w Tobie spełnienie znajdą wszystkie nasze pragnienia” – piszą członkowie zespołu.

Kiedy słucha się zespołu TYLKO TY, wyczuć można prawdziwe dzielenie się wiarą w Chrystusa. To niezwykła uczta dla ducha, ale i dla ucha. Zespół został wyłoniony spośród stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. I naprawdę zachwyca wysokim poziomem wokalnym. Młodzi ludzie poprzez muzykę głoszą Królestwo Boże na miarę jakości, jakiej godny jest Pan. Artyści w ósmym roku trwającej muzycznej przygody z Panem Bogiem, właśnie spełniają marzenie o nowej płycie, na której wyśpiewują, że Miłość zmienia wszystko, że dla niej i z nią wszystko jest możliwe. A może inaczej: to Bóg spełnia ich marzenia – są o tym osobiście przekonani.

Linki zewnętrzne:

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2021-04-06 15:35:42
miniaturka

Świat nie może dłużej ignorować dramatu Mozambiku!

Papieskie stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie (PKWP) bije na alarm w sprawie dramatycznej sytuacji w Mozambiku. Islamscy dżihadyści dopuszczają się tam okrutnych zbrodni. Ponad 700 tys. ludzi uchodzących przed ich bestialstwem potrzebuje aktualnie pilnego wsparcia.
2021-04-07 08:51:54
miniaturka

Kard. Nycz miał niewielki udar. Jego stan się poprawia

„Kardynał jest w dobrym kontakcie z personelem medycznym i otoczeniem” – poinformował rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński. Kard. Kazimierz Nycz zasłabł podczas Mszy św. Krzyżma w archikatedrze warszawskiej. Od czwartku przebywa w szpitalu.
2021-04-07 09:48:17
miniaturka

O. Leon Knabit OSB trafił do szpitala

„O. Leon poczuł się gorzej i konieczne są dodatkowe badania. Prosimy Was wszystkich o modlitwę za naszego najstarszego współbrata” – poinformowało 6 kwietnia po południu opactwo benedyktynów w Tyńcu.
2021-04-07 10:17:07
miniaturka

Ojcowie w Utah będą mieli obowiązek opłacania kosztów związanych z ciążą

Nowe prawo w Utah będzie wymagało od ojców opłacania połowy kosztów związanych z ciążą matki, czyniąc Utah pierwszym stanem, który nakłada na ojca dziecka obowiązek płacenia alimentów prenatalnych.
2021-04-07 10:18:38
miniaturka

W wieku 93 lat zmarł Hans Küng

Był jednym z najbardziej znanych współczesnych teologów. Jego książki, takie jak: „Nieomylny?”, „Być chrześcijaninem”, „Czy Bóg istnieje?” stały się bestsellerami, ale też spowodowały, że popadł w konflikt z Urzędem Nauczycielskim Kościoła.
2021-04-07 10:48:20
miniaturka

MZ: z punktu widzenia sytuacji w szpitalach rekomendowane jest przedłużenie obostrzeń

Z punktu widzenia sytuacji w szpitalach najbardziej rekomendowanym rozwiązaniem jest przedłużenie obostrzeń, ale będziemy o tym dokładnie rozmawiali w środę, podczas posiedzenia Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego – powiedział we wtorek minister zdrowia.