Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl


2017-11-07 10:59
AC / gabigasior.pl

Muzyczna refleksja w listopadzie: Być bliżej Ciebie chcę

Warto posłuchać. Warto... wsłuchać się w tekst. GGDuo wykonuje znaną pieśń w bardzo piękny, refleksyjny sposób.

Listopad to miesiąc, który skłania do refleksji nad przemijaniem, ale i nad drogą do świętości.

Być bliżej Ciebie chcę i w śmierci czas, gdy mnie już będzie krył grobowy głaz. Być bliżej Ciebie chcę, to me pragnienie czuj, bom ja jest dziecię Twe, Tyś Ojciec mój - śpiewa Gabriela Gąsior w bardzo piękny, refleksyjny sposób. Ta zwrotka może być muzyczną refleksją w listopadzie. Żyć tak, aby nic nie mogło odłączyć człowieka od Boga; aby mógł on pozostać wierny Panu, aż do końca ziemskiego życia - by móc z Nim żyć później dalej na wieki.

Czuć, że całe wykonanie tej pieśni jest modlitwą, pięknym wyrazem oddania całego życia Panu Bogu. On zawsze jest blisko. Ważne, aby człowiek pamiętał, że mając wolną wolę, każdego dnia podejmuje wybór, czy też chce być blisko Niego.

Nie ma co więcej pisać, warto posłuchać tego utworu w wersji GGDuo:

Gabi Gąsior - śpiew

Wojciech Gąsior - gitara basowa

***

GGDuo to duet... małżeński. Tworzą go utalentowani, kochający się, muzycy: Gabriela i Wojciech Gąsior. Jak możemy przeczytać na ich stronie, pomysł na dość nietypowe połączenie brzmienia wokalu i gitar basowych zrodził się z trzech powodów: wspólne zainteresowania i fascynacje muzyczne, chęć poszukiwania nowych brzmień oraz pragnienie muzykowania we dwoje. Więcej o GGDuo także na ich profilu na Facebooku.

źródło: gabigasior.pl/ggduo, youtube.com - Gabriela Gąsior


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: muzyka, modlitwa, refleksja, Gabriela Gąsior, Wojciech Gąsior, GGDuo, przemijanie, droga do świętości