Strona główna
opoka.org.pl
2019-11-01 12:25
AC / gabigasior.pl

Muzyczna refleksja nad drogą do świętości: Być bliżej Ciebie chcę

Listopad to miesiąc, który skłania do refleksji nad przemijaniem, ale i nad drogą do świętości. Posłuchajcie pieśni "Być bliżej Ciebie chcę" w wykonaniu GGDuo. Pieśń ta niesie wiarę, nadzieję i miłość.

Listopad to taki miesiąc, który skłania do szczególnej refleksji nad przemijaniem, ale i nad drogą do świętości.

Być bliżej Ciebie chcę i w śmierci czas, gdy mnie już będzie krył grobowy głaz. Być bliżej Ciebie chcę, to me pragnienie czuj, bom ja jest dziecię Twe, Tyś Ojciec mój - śpiewa Gabriela Gąsior w bardzo piękny, refleksyjny sposób. Ta zwrotka może być muzyczną refleksją w listopadzie. Żyć tak, aby nic nie mogło odłączyć człowieka od Boga; aby mógł on pozostać wierny Panu, aż do końca ziemskiego życia - by móc z Nim żyć później dalej na wieki.

Promieniem słońca Bóg, odblaskiem zórz. Po nocy krętych dróg i strasznych snów. Przyjm, Panie, wdzięczny śpiew za Twoje Ciało i Krew. Być bliżej Ciebie chcę, o Boże mój...


***

GGDuo to duet... małżeński. Tworzą go utalentowani, kochający się, muzycy: Gabriela i Wojciech Gąsior. Jak możemy przeczytać na ich stronie, pomysł na dość nietypowe połączenie brzmienia wokalu i gitar basowych zrodził się z trzech powodów: wspólne zainteresowania i fascynacje muzyczne, chęć poszukiwania nowych brzmień oraz pragnienie muzykowania we dwoje. Więcej o GGDuo także na ich profilu na Facebooku.

źródło: gabigasior.pl/ggduo, youtube.com - Gabriela Gąsior

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi: