Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2018-02-21 18:07
S. Zielińska / Salve TV

Moc adoracji. Św. Józef i niezwykłe rzeczy

Czy „prawną ochronę życia” można wymodlić? Czy Warszawskie Jerycho przemieni świat? Już w marcu w Warszawie odbędzie się nieustanna 7-dniowa modlitwa w intencji obrony życia nienarodzonych.


Magdalena Kurek, wiceprezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Marcin Kamiński, prezes KSM wyjaśniali, dlaczego młodzi ludzie zdecydowali się wziąć sprawy w swoje ręce i bronić życia.

- Wszystko w swoim czasie. Pan Bóg działa i to nie nam wyrokować, czy modlitwa została wysłuchana, czy nie. Jeżeli choć kilka osób zmieni swoje życie, to uznamy to za sukces. Przychodzą osoby, które dokonały aborcji. Myślę, że warto to robić. Świata od razu nie zmienimy, zaczynamy od małego kroku – mówiła Magdalena Kurek.

- Musimy budować świadomość tego, kiedy zaczyna się życie. Jeżeli ta świadomość będzie, to nie będzie problemu z aborcją - dodawał Marcin Kamiński.


***

Warszawskie Jerycho organizowane jest corocznie w tygodniu poprzedzającym Dzień świętości Życia w intencji obrony życia nienarodzonych. 

Jego głównym elementem jest nieustanna Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

W tym roku odbędzie się ono w dniach 19-25 marca w Kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi (Warszawa, ul. Hoża 59).

Więcej informacji niebawem na stronie www.jerycho.ksm.org.pl


Źródło: Karolina Zaremba, Salve TVChrześcijańska Telewizja Internetowa Diecezji Warszawsko-PraskiejPodziel się tym materiałem z innymi: