Strona główna
opoka.photoopoka.org.pl
2019-08-14 12:14
AC / StudioGoliat - youtube.com

Młodzież do kapłanów: potrzebujemy Was!

Młodzież z Katowic postanowiła nagrać video, w którym wyraża wdzięczność kapłanom. To uśmiech w stronę księży, którzy dobrze, pokornie, z radością w codzienności wypełniają swoją posługę.

"Gdybyśmy zrozumieli na ziemi, czym jest kapłaństwo, umarlibyśmy nie z przejęcia, lecz z miłości" - mówił św. Jan Maria Vianney, święty, który może być wzorem dla kapłanów.

Młodzież z Katowic, przebywając na wakacjach w Medjugorje, postanowiła nagrać video, w którym wyraża wdzięczność kapłanom. To ukłon w stronę księży, którzy dobrze, pokornie, z radością w codzienności wypełniają swoją posługę.

Młodzi chcieli pokazać, że kapłani są ludziom potrzebni. Potrzebni w codzienności, potrzebni, aby pokazywać i dawać innym Jezusa. Młodzież potrzebuje wiernych Chrystusowi kapłanów, którzy mogą im pokazywać radość wiary. Na filmie dziękuje kapłanom za duchowe wsparcie.

- Patrzenie na kapłana, który posługuje z RADOŚCIĄ jest bardzo, bardzo budujące - słyszymy na filmie, który ma zarazem budować samych kapłanów, aby właśnie z radością trwali przy Jezusie i służyli innym ludziom.


Podziel się tym materiałem z innymi:


 
Kliknij aby zobaczyć newsy zawierające wybrany tag: ewangelizacja, młodzież, świadectwo, duszpasterstwo, radość, służba, film, kapłani, ksiądz, kwk