Strona główna
opoka.org.pl
2019-03-28 15:46
AC / maj / KAI

Miłość i szacunek – wiosenna edycja Forum Tato.net

Już 6 kwietnia w Zabrzu odbędzie się wiosenna edycja Forum inicjatywy Tato.net, pod hasłem „Miłość i szacunek”. To szansa na zdobycie praktycznej wiedzy i motywacji do większego zaangażowania w pełnieniu roli ojca.

Autor/źródło: Pixabay, freestocks-photos, licencja: CC0

-Niejeden tata zastanawia się, dlaczego dzieci niekiedy traktują go lekceważąco, dlaczego jego ojcowski autorytet gaśnie, dlaczego mocna więź małżeńska osłabła – piszą organizatorzy wydarzenia. – Co robić, aby relacje w rodzinie oparte były na miłości i szacunku? Jak wychowywać dzieci w czasach cyberprzemocy i hejtu? Jak mężczyzna, ojciec powinien lepiej dbać o własny rozwój? Na te oraz wiele innych ważnych pytań będziemy wspólnie szukać odpowiedzi podczas ojcowskiego wydarzenia roku – zachęcają.

W gronie prelegentów znajdą się m.in. Paweł Sopkowski, pionier polskiego coachingu, przedsiębiorca, członek założyciel International Coach Federation Polska, prywatnie ojciec i pasjonat wpływu wiary na decyzje i życie, Janusz Wardak, mąż i ojciec dziesięciorga dzieci, jeden z założycieli i prezes stowarzyszenia Akademia Familijna oraz prof. Kazimierz Korab, prezes Fundacji Międzynarodowy Instytut Edukacji, ojciec trojga dorosłych dzieci.

Szczegóły na stronie tato.net.

maj / Zabrze

Więcej ważnych i ciekawych artykułów na stronie opoka.org.pl →


Podziel się tym materiałem z innymi:


 

Polecamy
2019-03-28 13:59:46
miniaturka

Misjonarz na Post: misjonarze proszą o duchową adopcję w Wielkim Poście

– Wasze modlitewne wsparcie jest dla nas ogromną wartością w codziennej pracy. Jestem za nie wdzięczna. Zachęcam, aby dołączyć do akcji! – mówi Magda Plekan, świecka misjonarka pracująca w Etiopii.
2019-03-28 14:36:22
miniaturka

Mocne słowa ks. Noconia: nie piszmy życiorysu Jana Pawła II palcem belzebuba!

Nie przypuszczałem – mówił ks. Nocoń – że dożyję czasów, kiedy w Ojczyźnie Jana Pawła II, wśród jego rodaków pojawią się tacy, którzy będą nam mówili, aby się go wstydzić, bo kogoś krył, o czymś wiedział, coś zataił…
2019-03-28 15:17:41
miniaturka

Talent do bycia Bożym przedsiębiorcą. Odkryj i rozwijaj go!

Życie z Bogiem to przywilej i trwały, nie do przecenienia zysk – potwierdzają przedsiębiorcy, którzy spotykają się na konferencji „Bóg, Rodzina, Firma, Hojność”.
2019-03-28 15:47:37
miniaturka

Już wkrótce Nowenna Pompejańska Bez Granic!

Od 2 kwietnia do 25 maja trwać będzie Nowenna Pompejańska Bez Granic w intencji powrotu Europy do jej chrześcijańskich korzeni, w intencji rychłej beatyfikacji Roberta Schumana oraz z prośbą o wybór polityków, którzy będą chcieli go naśladować.
2019-03-28 15:55:30
miniaturka

Papież: przybywam jako pielgrzym pokoju i braterstwa

Słowami: „Pokój z wami” wygłoszonymi po arabsku rozpoczyna się wideoprzesłanie Papieża skierowane do narodu marokańskiego na progu rozpoczynającej się w sobotę, 30.03., dwudniowej pielgrzymki do tego kraju.
2019-03-29 00:04:46
miniaturka

Program finału XXIX Olimpiady Teologii Katolickiej - Opole 2019

Dziś w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny (Diecezja Opolska) rozpoczął się finał XXIX OTK pod hasłem: "Święty Jacek - wzór ewangelizacji".